Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Türelmetlen vagyok talán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmetlen vagyok talán?

Figyelt kérdés
2 és fél éve ismerem a párom két éve együtt is élünk, nagyon szeretjük egymást, nagyon jól működik a kapcsolatunk. Nagyon vágyom rá, hogy meglepjen végre egy gyűrűvel, én ilyen javíthatatlan romantikus vagyok :) De hiába várom, konkrétan ezt a dolgot pedig nem említem neki, nem áll szándékomban, nem akarom megbántani. Neki már volt egy házassága előttem, vajon ezért nem ragaszkodik ahhoz hogy gyűrűt viseljünk? Vagy ennek semmi köze hozzá?
2011. febr. 17. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán az is mérvadó lenne hogy hány évesek vagytok?!
2011. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Érthető valamennyire ha volt már házas, lehet hogy még várni szeretne, hogy még biztosabb legyen bennetek, és itt nem arra gondolok, hogy nem biztos magában vagy benned, csak lehet hogy úgy van vele hogy ha majd egyszer ti is összeházasodtok akkor az tutti ne végződjön válással. Elhiszem hogy türelmetlen vagy. Amúgy még nem került nálatok ez szóba, hogy ő hogy vélekedik erről? Érdemes lenne egyszer valahogy szóba hozni, persze ne úgy hogy érezteted vele hogy te már várnál egy gyűrűt, csak hogy mit gondol, egyszer el vesz-e majd téged feleségül.
2011. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy türelmetlen... Nem is beszéltetek róla soha, hogy neki mik a szándékai? Együttélés minden kötöttség nélkül vagy házasság?

Én azért finoman, de szóba hoznám a dolgot...

2011. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én 30 éves vagyok ő pedig 31. Igen szóba került már ez a dolog teljesen spontán és azt mondta nagyon szeretné ha a felesége lennék. De úgy érzem mintha félne , na nem tőlem hanem attól hogy esetleg csalódik újra, mint ahogy az előző válaszoló is írta...pedig nagyon jól tudja hogy miattam nem kell aggódnia, életemben igy még senkit nem szerettem mint őt. Természetesen ezt minden nap minden órájában éreztetem is vele, ezért olyan rossz hogy azóta szóba se hozza. Életem legszebb napja lenne amikor egymás ujjára gyűrűt húznánk...nekem ez valahogy fontos és egy nagyon szép gesztus. Legyek akkor türelmes igaz, nem tudok mást tenni.
2011. febr. 17. 15:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Na ebben segítsetek, hogy kell ezt finoman szóba hozni? Nem akarom hogy emiatt még rosszabb legyen, vagy megbántódjon, azt nem tudnám elviselni. Ezért nem merem én szóba hozni.
2011. febr. 17. 15:24
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

És ha valahogy poénosan adnád a tudtára, hogy már szeretnél gyűrűt látni a ujjadon?

Nincs ötletem, sajnos én sem vagyok valami kreatív...

2011. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát az lehet hogy jó lenne...nagyon jó humorérzéke van...csak nekem nincs jó ötletem :( Gondol, gondol, gondol :D
2011. febr. 17. 15:33
 8/17 anonim válasza:
84%

Szia!

Én is pontosan így érzek!!

3 éve vagyunk együtt (én 26 Ő 34) és megőrülök azért, hogy végre megkérje a kezemet. Beszéltünk is már róla, azt mondja szeretné ő is a házasságot, de először rendeződjenek az anyagi dolgaink, meg végezzem el a fősulit (idén végezek levelezőn).

Az utóbbi fél évben nem telt el nap, hogy ne kalandoztam volna el azon, hogy milyen jó lenne, ha meglepne egy gyűrűvel valami romantikus esemény kapcsán.

Néha úgy érzem, hogy kezdek már belebolondulni ebbe a vágyba! ha látok egy esküvői ruhát, vagy egy esküvői fényképet azonnal könnybe lábad a szemem. :(

2011. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Én még itt nem tartok de nagyon rossz nekem hogy hiába várom a gyűrűt. Nekünk se túl rózsás a helyzetünk anyagilag, de azért ott még nem tartunk hogy ne futná egy egyszerű de szép gyűrűre...én az esküvőről nem álmodozok, nekem tökéletesen elég lenne ha egyszer csak hazajönne és az ujjamra húzná a gyűrűt, nem vagyok nagyigényű, nekem ez nagyon fontos gesztus lenne. Tökéletesen megértelek egyébként és drukkolok neked hogy mielőbb átélhesd a pillanatot :)
2011. febr. 17. 15:39
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja az esküvői fotókat én is imádom, azok engem is meghatnak. Tényleg nincs valami ötleted hogyan hozzam szóba poénosan akár? Minden ötlet érdekel ...
2011. febr. 17. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!