Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésen nincs gyűrű húzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésen nincs gyűrű húzás baj?

Figyelt kérdés
Eljegyzés előtt ha már valaki hordja a gyűrűt(mert a párja otthon mondjuk már megkérte a kezét)az eljegyzési napon már nem kell mégegyszer felhúzni?És ha nem akkor a kikérő sincs?
2013. jún. 22. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát gyakorlatilag megvolt az eljegyzés mindenféle cécó nélkül. Nekem ez szimpatikus, személy szerint feleslegesnek tartom az eljegyzési felhajtást. Én így, hogy már hordjátok a gyűrűt, vagy nem tartanék külön eljegyzési ceremóniát, vagy ha mégis, akkor megadnám a módját, lenne kikérő, és a látszat kedvéért gyűrűhúzás is.
2013. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már kaptam régen egy gyűrűt amit hordok.Eljegyzésen is az lenne ha lenne gyűrű húzás.DE ha már hordom akkor már felesleges újra felhúzni?Neki nincs csak én kaptam.

Szeretnénk egy összejövetelt de agyűrű húzást kihagynánk szerintetek?Egy ebéd lenne csak a családdal

2013. jún. 22. 22:11
 3/6 anonim válasza:
69%
Szerintem ne hagyjátok ki a gyűrűhúzást. Egy hónapja voltam bátyámék eljegyzésén. Ők is már előtte hordták a gyűrűket, mielőtt a család meg a barátok összejöttek egy ebédre, hogy meglegyen a hivatalos eljegyzés. És mindenki teljes mértékben meghatódott, amikor bátyám mondott egy kis beszédet, újra megkérdezte a párját, hogy "hozzám jössz?", és az igen kimondása után felhúzták a gyűrűket, és megcsókolták egymást. Tényleg nagyon szép és megható volt ez a kis apróság. Szerintem ez egy eljegyzési ebédhez hozzá tartozik. Nem érdemes kihagyni.
2013. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 24. 06:17
 5/6 anonim válasza:
mi vagy te hattyú ? ööcsém
2013. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
????
2013. júl. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!