Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Illik rákérdeznem, hogy akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik rákérdeznem, hogy akkor lesz-e eljegyzésünk?

Figyelt kérdés
A párommal a minap az esküvőről beszéltünk, és az mondta, hogy ő arra gondolt, hogy ha túl lesz a vizsgáin akkor ha nem is esküvő, de eljegyzés lesz. Én erre lányos zavaromban csak annyit feleltem, hogy:"én nem akarok esküvőt". Remélem nem értett félre, és attól még megtartjuk majd az eljegyzést.
2009. okt. 13. 12:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok! Párom 33, Én 24 vagyok. A párom az előző barátnőjét eljegyezte 2 év után, mi meg 3 éve vagyunk együtt. :(
2009. okt. 13. 12:50
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz esküvőt, miért izgat az eljegyzés?
2009. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rég rossz, ha egy kapcsolatban a kommunikáció alapja a "mit illik, mit nem". Beszéljetek meg mindent őszintén egymással! Ha úgy érzed, hogy félreérthetett, akkor mondd ezt meg neki, és tisztázzátok a dolgot!
2009. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy félreértett-e, azt Től kellene megkérdezned. Egy esküvőt fontolgató párkapcsolatba nem fér sem az illik, sem a remélem, nem értett félre, értsd: MINDENT meg kellene tudnotok beszélni. Néma gyereknek anyja se...

Ha nem mersz beszélni hozzá, az eleve rossz... Miért tartasz tőle?

2009. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. szeretnék esküvőt, csak meglepődtem!!!


2. Köszike, szerintem ma beszélni fogok vele:)

2009. okt. 13. 12:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért viszonyítasz az előző kapcsolatához? Te nem az a másik lány vagy, nem a múlt, hanem jelen idő. Ennyire minimum tartsd magad.

MERJ kérdezni, beszélni, különben tök felesleges összeházasodni-így meg megspóroltok egy válópert.

2009. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3. Nem tartok tőle, csak elég szégyenlős tudok lenni, tudom ez viccesnek tűnik, de sajna ilyen lökött vagyok!
2009. okt. 13. 12:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérdezte, mert egy csomó ilyen típusú kérdésnél meg írják, hogy nem szabad erőltetni, ne célozgass majd ő magától stb. Mondjuk ez a szituáció azért másabb, szóval simán rákérdezhetsz mondjuk úgy, hogy a múltkor említetted ezt a lánykérés dolgot, és te hogy képzelted szeretnél eljegyzést tartani? stb. Vagy ilyesmi.
2009. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Öntöttetek belém egy jó adag önbizalmat és tök igazatok van!!
2009. okt. 13. 12:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, akkor oké. Elvégre a Te életedről is szó van, ez nem egyszemélyes eljegyzés/esküvő! :) HAJRÁ!
2009. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!