Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Korai még? A párom 25, én 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még? A párom 25, én 21 éves vagyok.5. éve vagyunk együtt, már volt eljegyzésünk. Korai lenne az esküvő, vagy fiatalok vagyunk hozzá?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szeretitek egymást,és kitartotok egymás mellett...a boldogság nincs korhoz kötve!!!

Sok boldogságot!!

2009. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

5 év ha együtt is éltek egy ideje szerintem nem túl korai,de ezt nem az idő hanem a ti érzéseitek döntik el,van akik fél év után házasodnak és életük végéig tart,van akik 10 év után és fél év után szétmennek,általánosítani nem lehet!ezt ti érzitek!

mi 3 éve 2 hónapja vagyunk együtt,de az eljegyzés sincs tervbe:-(pedig nagyon szeretném!valószínű itt esküvő sem lesz:-(!pedig azt is szeretném!

2009. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1,5 éve volt az eljegyzés, nem lakunk együtt, mert most alakítjuk a házunkat, ami még kb 2 hónap.

Köszönöm a válaszokat. Nagyon szeretjük egymást.

2009. ápr. 29. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A 20 év alattiaknak szokták azt mondani, hogy még korai. :)

Egyik barátnőm 22 éves korában ment férjhez tavaly nyáron, 2 évnyi együttjárás után, a férje nála 6 évvel idősebb, és már várják az első babájukat is. Ő tudta, kihez megy hozzá.

Nyilván 5 év alatt már kellően megismerted a párod, főleg, hogy akkor te még csak 16 éves voltál, ő pedig már 20. Akkor is biztos akadtak olyanok, akik furán néztek rátok,nem? :D Mégis együtt maradtatok. :)


Szerintem sok boldogságot, (és ne felejtsétek el meghívni az esküvőre azt, aki összeismertetett benneteket :P)

2009. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A boldogság nincs korhoz kötve.Ebben az életben semmire nincsen garancia .Sikerülhet fiatalon is,és lehet rosszul választani idősebb korban is.Pozitívan kell hozzáállni az élethez,és minden fontos dolgot megbeszélni egymással ami érinti a közös életeteket.A jó házasság alapja a kölcsönös bizalom,szeretet,szerelem,tisztelet,odafigyelés egymásra,a hűség.Ha mindezek megvannak nagy gond nem lehet,legalábbis olyan amit nem lehet megoldani nem.A lényeg,hogy a kommunikáció megfelelően működjön.Mert ennek hiánya a legtöbb tönkrement kapcsolat elrontója.

A helyetekben azért laknék együtt is egy ideig még a házasságkötés előtt,mert így ismerni ki egymást igazán.

Sok boldogságot nektek.

2009. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly, 19 évesen házasodtunk össze, szóval...:d

Egyébként azt hozzá tenném, h nem elég h nagyon szeretitek egymást. A szerelem elmúlik...

Ehhez sztem marha nagy elkötelezettség és felelősségvállalás kell, nem csak a szerelem.

2009. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem korai, szerintem már lehet az esküvő, de ahogy érzitek. Viszont, nem kell nagyon elhúzni a jegyességet.
2009. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bíztatást. :)
2009. máj. 2. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Na összeházasodtatok?
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!