Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8. as vagyok, iskolát akarok...

8. as vagyok, iskolát akarok váltani. Érdemes lenne rákérdeznem otthon? (részletek lent, ha érdekel)

Figyelt kérdés
Egy belvárosi iskolába járok,igazából semmi bajom nincs vele,de mivel régebben sokat voltam falun (ott volt a hegyünk,tulajdonképpen már semmi nem köt oda,csak pár haver/barát) ezért valahogy hiányzik az a környezet, és már pár hónapja ezen gondolkozok. 8.as vagyok, tudom,hogy felesleges lenne erre a pár hónapra meg minden...Szeretek ismerkedni, szerintem semmi baj nem lenne a másik suliba (csak anyámék mondják ezt) Beszéltem már velük erről,de konkrétan még nem kérdeztem.Lehet, hogy kicsit értelmetlenül fogalmaztam.., hogy kéne rákérdeznem ?
2011. febr. 16. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben erre a 2 és fél hónapra már nem mennék sehova,mert mire ott is beilleszkedsz mehetsz a középsuliba vagy ahova jelentkeztél...


De te tudod...

2011. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pár hónapot bírd már ki !
2011. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont valamelyik nap egy ilyesmi kérdést tettem fel...hát már nem lenne sok értelme erre a pár hónapra,bírd ki :) Én is ezt teszem.
2011. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De mit bírjon ki?Írta,hogy nincs gondja a mostani sulijával akkor mi értelme pár hónapra másik suliba menni??

Ahol lehet,hogy teljesen máshogy haladnak a leckével,más könyvek vannak stbstb.

És ha épp egy osztályt fogsz ki ahol már egy összeszokott osztályközösség van akkor nem biztos,hogy simán menni fog a beilleszkedés,ismerkedni máshogy is lehet,ha a barátaid hiányoznak akkor hétvégente is lehet találkozni velük.

Bár te tudod,de szerintem értelmetlen lenne.

2011. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 8.-as vagyok és mivel az iskolában ahova járok, alsósokon kívül szó szerint kb. mindenki utál meg kiközösít meg hazudozik rólam, majdnem mindenki, így én is nagyon át szeretnék innen menni egy másik iskolába, de úgy tartom hogy erre a pár hónapra már felesleges.
2011. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!