Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van ebből kiút? Ez annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút? Ez annyira igazságtalan.

Figyelt kérdés

A körülöttem lévő kapcsolatokat látva nagyon elkeseredtem. Kb csak az tud "előrehaladni" a kapcsolatában, akinek a pasija vagy a szülei gazdagok. A többiek meg vagy kínlódnak a hitellel, vagy próbálnak gyűjtögetni, szinte eredménytelenül.


Konkrétan arról jutott ez eszembe, hogy az ismerősi körömben csak azoknál a pároknál történik eljegyzés, esküvő, akiknek apuci és anyuci a feneke alá tette az új lakást vagy házat. A többi pár pedig még csak az összeköltözés közelébe sem jut, holott tudom, hogy ők is (mindkét fél) nagyon szeretnének költözést, eljegyzést, esküvőt, de nagyon nehezen tudják megteremteni hozzá a feltételeket. Annyira szörnyű, hogy ekkora különbségek vannak, mikor ezek az emberek sokszor sokkal jobban megérdemelnék a boldogságot.


2013. jún. 28. 00:08
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
28%
Teljes mértékben igazad van!
2013. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
53%
előző vagyok...de azért nem kell feladni!Mindent meg lehet valositani csak akarni kell!
2013. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
43%
Igen, így van. Nem, nincs kiút, mert egyre nő a szakadék. Kasztosodunk.
2013. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de szerintem kicsit elfogult vagy.


Tény és való, hogy rosszak a munkalehetőségek és lakásviszonyok, DE egy eljegyzés, esküvő és egy összeköltözés nem ezen múlik!


Lehet összeköltözni 1 szobás garzonba is (anno mi is ezt tettük:), albérletbe is, kinek mire telik éppen a fizetéséből. Az eljegyzés nem nagy pénz, ha nem többszázezres gyűrűt akar az ember. Az esküvő sem, ha nem 150 fős lagzit akar rendezni - meg lehet azt oldani szépen, meghitten otthoni vacsorával is vagy éppenséggel étteremben.


AZ más kérdés, ha valaki egyből a saját házába akar beköltözni, a legdrágább gyűrűt akarja és világraszóló lagzit akar csapni. De akkor nem a lehetőségek a hibásak, hanem az elvárások...mert ugye a semmire lehet álmodozni, csak nem érdemes. Többmillió embernek be kell érnie azzal, ami van, és abból kihozni a legjobbat. Nincs ebben semmi szégyen vagy újdonság, ez mindig is így volt!

2013. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
87%
addig nyújtózkodj amíg a takaród ér,a három millió koldus országában nem is lehet máshogy.
2013. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
87%
SOHA ne hasonlitsd az eleted masok eletehez. soha. mindenkinek lenne oka irigykedni masokra ezert vagy azert. akinek penze van, annak lehet mas nincs. mondjuk amit nem lehet penzen megvenni. amig masokhoz hasonlitod magad soha nem leszel boldog.
2013. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
86%
Egy ismerosomtol hangzott el egy mondat a kozelmultban:"a magyarok mindig azt nezik, hogy mi van a masiknak". Miert nem a sajat eletunkkel foglalkozunk? Miert nem azt probaljuk rendbetenni, magasabb szivonalra emelni minden szinten? Mindenki a maga eletenek a kovacsa...
2013. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg nem igazságtalan...nem kellene őket megszólni, amikor a te gondolataid ennyire a pénz körül forognak, csak te nem vagy olyan szerencsés helyzetben, mint akiket szapulsz...Egyáltalán nem szörnyű, és mindenki azt kapja amit megérdemel! Lehet, hogy nem kellene telhetetlennek lenned, és láthatnád, hogy mennyi mindened neked is megvan...persze ilyen hozzáállással marad a síránkozás...
2013. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
20%
3. vagyok, 0 %-kal. Tessék elmondani, mi nem igaz, amit leírtam.
2013. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
4%

Ez igaz, de nem siránkozni kell, hanem élni. Ha nő vagy, szerezz gazdag pasit. Szörnyű kimondani, de ma ez az élet rendje! Ez az elfogadott. Ha jót akarsz akkor vagy haladj egyedül, vagy szerezz gazdag társat. De csórón együtt haladni az garancia a veszteségre, és a bedőlt hitelekre. Mert két pénztelen ember nem fog tudni haladni, mert a kapcsolatot is fenn kell tartani, le kell nyűgözni a másikat olykor, és ez anyagit is kíván. És akinek kicsi az energiája, az ma fel sem veheti a versenyt az életben. Ha pénzt és karriert akarsz, gőzerővel kell haladnod, akarnod kell, és megvalósítanod magad. Ha csóró vagy, a legjobb amit tehetsz, hogy kidobod a társad, és gőzerővel haladsz előre, csak magadra figyelve. Ezt tapasztalatból írom, mert nekem sem volt semmim és most sincs nagyon, de alakítom a jövőm, mert most csak magamra figyelek. A társ az úgyis akkor fog jönni, amikor kell.

És igen, mi érdemelnénk meg a boldogságot igazán, mert sokat nélkülöztünk. Rengeteget agyaltam rajta én is. Arra az egyre jutottam, hogy ha nincs semmid, akkor vagy beintesz a világnak, közben mosolyogsz, vasemberré változol, zéró érzelemmel, hogy ne tudjon semmi eltéríteni, haladsz-haladsz-haladsz, és végül sikeres leszel. Vagy pedig eltérsz erről az útról, és rohadni fogsz életed végéig. Sajnos ez az igazság ma.

2013. jún. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!