Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés? Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés? Ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni barátnőm kezét. Csak ötletek kellenének vagy tapasztalatok! Hol kérjem meg? étterem? itthon? vagy valahol nyaralás közben? Mit mondjak neki? Tudnátok segíteni mit szoktak ilyenkor mondani. kérlek ne offoljunk fontos lenne!! 22 F
2013. jún. 28. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szokott rejtvényt fejteni?


Az egyik legnagyobb ötlet hogy a pasi bement az újsághoz hogy olyan rejtvényt írjanak (francia azt hiszem) aminek az volt a megoldása amit te szeretnél névre szólóan. Jó fejek voltak megcsinálták, a hölgy igent mondott :)

2013. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ui: vagy vidd el kedvenc kirándulóhelére és kövekből rakd ki a kérdést..ilyesmi


étterem meg egyebek olyan szokványos.

2013. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha van rá pénzed vidd el vacsorázni egy étterembe hozass pezsgőt és a poharába legyen a gyűrű mint meglepi és mond azt neki hogy "A világ legboldogabb emberévé tennél ha hozzám jönnél feleségül" vagy ilyesmi :) de otthon is megkér heted a kezét csak térdelj le előtte legyen nállad a gyürü és mond azt hogy "hozzám jönnél" ez csak az én javaslatom de elvileg működik én így csinálnám :)
2013. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Étterem: neeee, neee, neee!


Fogják itt egy-ketten ajánlani, de hidd el: a nők 90%-a agyfaszt kap ettől! Az eljegyzés egy meghitt, közös pillanat kellene hogy legyen, nem egy kirakattevékenység a nyilvánosság előtt! Vannak exhibicionista nők, akik ezt szeretik, ha a párod is ilyen, akkor hajrá.


Ott kéred meg, ahol akarod, és azt mondd neki, ami a szívedből jön! A lényeg, hogy ne számítson rá!


Szerintem valahol egy nyaralás vagy egy kirándulás alkalmából romantikusabb, mint otthon, de a fő: kettesben legyetek, ne még másik 100 evőeszközcsörgető vendég között!

2013. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsivel vagyok fiatalabb nálad, de én gyűlölném az éttermes, pezsgős megoldást és nagyon hülyén érezném magam. Hidd el hogy az csak a filmekbe való.
2013. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyaralás közben lenne a legromantikusabb! Vízparton, naplementében! :) Sok boldogságot :)
2013. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
bárhol bármikor a lényeg hogy szívből tedd:)
2013. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy lenne, étterem, kirándulás, vagy a zebrán a pirosnál. Nem ez a lényeg! De amúgy nagyon jól esne egy vasárnapi ágyba hozott reggeli keretein belül. Én pl. körömlakk mániás vagyok, szóval tök jó ötlet lenne, egy lakk kupakjára húzni a gyűrűt és a tálcára tenni. Vagy csináltatni egy hozzám jössz bögrét és a fülére kötni. Ilyesmi. De az én párom nem ennyire ötletes, plusz meg se akarja kérni a kezem, úh. inkább csak ötleteket adok más nagyon boldog leendő menyasszonyok számára :D
2013. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xeniah ***** válasza:
Te ismered őt jobban, tudnod kéne, hogy szereti-e a nagy felhajtást vagy sem. A húgom pl. azt mondta, hogy ő nemet mondott volna, de legalábbis kirohant volna, ha étteremben, mások előtt kérik meg a kezét (náluk kettesben, otthon történt a dolog, a kedvenc desszertjében volt elrejtve a gyűrű). De mindenképpen próbáld meg emlékezetessé tenni.
2013. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mint lány, csak megkérdeztem a mostani férjemet annó a koleszban, miközben tanultunk az ágyon vizsgára, hogy "a miénk mikor lesz?" Ő bociszemekkel azt válaszolta, hogy amikor csak akarom, majd megcsókolt. Semmi gyűrű akkor még, meg semmi vacsora, mégis boldogok voltunk. Ez 20 éve volt, és az ürgének még most is bociszeme van:DD
2013. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!