Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tetszene nektek ez a gyűrű?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene nektek ez a gyűrű? (Eljegyzés) Mértigen, illetve nem? Kort is légyszíves.

Figyelt kérdés
Itt a link: [link]

2013. aug. 16. 00:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Még mindig nem szoktál hozzá 20-as:):):):)?


Kedves Kérdező,


Neked miért igen? Mi az ami megfogott benne?


A leendő(?) menyasszonyod mindig hordaná? Vagy csak alkalmakra? Mrt a kékmkő az adott az öltözködésnél, erre is gondolj!

Igazábol nektek, de leginkább a párodnak kell tetszen...


14-15.-ös

2013. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
A virággal nekem már kicsit giccses...vagy egyik, vagy másik. De akkor már inkább csak maga a kő. Igy olyan búcsúi bóvli beütése van...bocsi, de ez csak egy vélemény. 25/L
2013. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Nekem sem igazán tetszik. Eleve nem szeretem a sárga aranyat, de még elmenne a gyűrű, ha az a virág valami nem lenne a kő mellett. :D De neked kell tudnod, hogy mennyire menne a párod egyéniségéhez. Ami nekem/ a válaszolók többségének nem tetszik igazán, lehet, hogy a párodnak élete legszebb gyűrűje lesz. :)


23/N

2013. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
47%
Na megint bebizonyosodott számomra, hogy az átlagtól nagyon eltérő ízlésem van, mert nekem tetszik ez a gyűrű! :) Valószínűleg pont azért, mert én meg a hagyományos köves eljegyzési gyűrűket nem preferálom.
2013. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
9%
Ja, lemaradt: 27/N
2013. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép. Nem ilyet álmodtam én sem magamnak..de igazából azt te tudod h milyen a stílusa a barátnődnek. Egy fiús nőnek, illetve kemény határozott nőhöz nem..de egy kedves, igazi csajos nőhöz igenis illik. kell hozzá egy kis bohémság sztem. Bár ez csak az én véleményem.
2013. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
60%

"Nekem nem tetszenek a kialló 1 köves gyűrűk sem. Hogy lehet azt hordani? Arra, hogy a fiókban legyen minek? "


Én irodában dolgozom külföldön, magas beosztásban, igenis hordok ilyen jellegű gyűrűt. Miért? Mert nem piszkálom a hajam-ruhám állandóan (reggel megcsinálom a kontyot, azt nem kell igazgatni du. 5-ig), így nem akad bele semmibe, és a munkámban sem akadályoz. Ráadásul itt beletojik mindenki, hogy éppenséggel gyémánt meg brilliánsgyűrűje van-e az embernek (bár az enyém nem az, mivel mint említettem a színeseket szeretem), nem vágják le az ujjadat érte.


Kétkezi munkásként lehet, hogy nem a legbölcsebb dolog hordani, de szerintem a legtöbb irodai munkánál nem probléma.

2013. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
52%
másik 71%-os: téged látlak minden 2. kérdésnél, és szerintem ne csodálkozz, hogy állandóan 0%-ot kapsz. MINDENRE negatív választ adsz, és utána még visszaírsz 3x, hogy na de látjuk, akkor is igazad volt, ha másnak fáj meg fú te mekkora egyéniség vagy, hogy nem értesz senkivel egyet. Önmagában szerintem az égvilágon senkit nem érdekel kinek tetszik a gyűrű és kinek nem, a stílusod viszont bicskanyitogató.
2013. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

27-es, te vagy az akinek tényleg megfelel a mindennapjaira is egy ilyen gyűrű.

Engem zavar gépelés közben is, a szoknyámba is elakad..stb (nem jeljegyzési gyűrű csak hasonlóan kiálló aranygyűrűm van már)

Nem csak akkor veszem fel a gyűrűmet, amikor elmegyek itthonról, hanem álandóan hordom...

Beleakadna a gyerek ruhájába, belekap a kicsi, ráadásul ha nem figyelsz meg tudod vele karcolni..l

Én sem piszkálom a hajamat, kitart a feltűzésem egy munkanapot.

Inkább a háztartásban, és a hobbijaimban zavarnának...

Párom speciel itthonra leveszi a karikagyűrűt is.


Tehát lehet, hogy neked tökéletes, de az emberek többségének nem, és ez a gyűrű 10-20-30 év múlva is az ujjamon szeretném, hogy legyen.


Viszont kikérem magamnak, hogy egy komment, és vélemény alapján megállapítsd a munkakörömet.

Semmi gond a kétkezi munkát végző emberekkel, itt is látszik, hogy gyakran intelligensebbek, mint akik irodait végeznek (bár ezt a mindennapi életben is gyakran tapasztalom)


Elnézést Kérdező ezért a szösszenetért.

2013. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig mindenkinek, nem lehet mindeninek ugyanaz szép,bár elég sok a negatív a hozzászólások között. A párom nem az a fiús lány, azért gondoltam hogy ez hozzá jobban illik, nem igazán rajong az ilyen sima 1 köves nagyon egyszerű gyűrűkért.
2013. aug. 16. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!