Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ciki az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az ha a baratnom anyukajanak a szuletesnapjan kerem meg a baratnom kezet?

Figyelt kérdés
mennyire tartjatok ezt jo otletnek? Esetleg adhattok otletet, h milyen legyen a gyuru, hogy milyen legyen egy rovid beszed, stb! Irhattok szemelyes tapasztalatokat is! Mindenkepp meglepetesnek szeretnem, es ezert gondolom, h ez egy jo alkalom. Szoktak eljegyzeskor nagy lagzit csapni?
2009. okt. 29. 07:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet, mert az az anyukája "napja". A párom köves gyűrűvel kértem meg a kezem. Esküvő után van lagzi, vannak akik tartanak eljegyzési partit.
2009. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Maga a gesztus nagyon szép, hogy igy gondolod és igy szereted a barátnődet!!

Az eljegyzésre Én mégis más időpontot választanék. Egy kicsit személyesebbet.

Minden jót kivánok Nektek!!!

2009. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki, mivel akkor anyukám szülinapja és az én eljegyzésem napja örökre "összemosódik". Várj még 2-3 hetet és tedd meg akkor, nem kell, hogy együtt legyen a család. Négyszemközt, akkor tuti meglepetés. És aztán pl. karácsonykor, mikor együtt a család, akkor "hivatalosíthatod" a dolgot, azaz bejelentheted nagyközönség, a család előtt is, "megkérheted" apukájától is, vagy amit akarsz.
2009. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%

Szerintem nem ciki, de ez valahogy a kettőtök dolga.Sógornőm kezét a testvére esküvőjén kérte meg a barátja.Kis figyelmet kért, na ott volt tömeg..

A férjem pár éve úgy kérte meg a kezem, hogy elvitt arra a helyre egy vacsora után ahol először megcsókolt, ott letérdelt és úgy kért meg. Meglepődtem nagyon.

Barátnőm kezét úgy kérte meg a barátja, hogy teamécsesekből kiírta "Legyél a feleségem!" Az nagyon romantikus volt.

2009. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
100%

08.08-as vagyok ismét.

Én köves gyűrűt kaptam eljegyzési gyűrűként, de a mai napig nagy rám sajnos.Valahogy csend el tőle egy gyűrűjét a megfelelő méretért.

2009. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg nagyon jó ötlet. Ez egy családi ünnep, mindenki együtt lesz. Szerintem mindenki boldog lesz!

Az anyukának is egy ünnep, mikor megkérik a lányát. Eg yállomás az életében.

Én magamat is ünnepeltem, mikor ballagott a gyrekem! Hogy eljuttattam idáig, s lezárul eg ykorszak az életünkben.

Szerintem nagyon megható lenne ha akkor kérnéd meg!

És jó üzenet e van, hogy ey családi ünnepen, mert ezzel a két családot is össze akarod kapcsolni, s így illik ide.


Esetleg a lánylkérés után mondanék 1-2 mondatot az anyukának, hogy köszönöm hogy ezt az édes leányt ilyen szépen felnevelte nekem, s adnék egy szál fehér rózsát (pluszban, a szülinapi fölött) hálám jeléül.

(amúgy akék ibolya ahála virága, ilyet is adhatsz, mondjuk egy szép kis képen)

Sírni fog az összes nő!

2009. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon szép dolog bár az én fiam még csak 6 hónapos:-) de nagyon szép dolog lenne, ha a születésnapomon kérné majd meg a párja kezét és szerintem ez lányos mamákra fordítva is igaz! Gondold át, hogy milyen a stílusa a kedvesednek te ismered őt és olyat vegyél amire úgy gondolod tetszik majd neki. Én annak idején egy olcsó gyűrűt kaptam, de nem az volt a fontos engem pl. egyáltalán nem az érdekelt, hogy mennyire puccos gyűrűt kapok. Hááááááááát mondjuk így 12 év már szeretnék valami drágább szebbet, de akkor is az az olcsó hajlékonyka lenne a legkedvesebb a szívemnek!!
2009. okt. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
96%
AZ ős zülinapján kérd meg a kezét.Vagy bármilyen ünnepen aminek ő a főszereplője.
2009. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, meg johetnek, mert nagyon segitenek! Mennyire jo otlet ezt megbeszelni a szuleivel elore? Csak az o csaladja lesz ott a szulinapon, szerintetek meg kene majd unnepeljem az en szuleimmel is, vagy kozosen a mindkettonk szuleivel?
2009. okt. 29. 08:45
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne beszéld meg előre aszüleivel. Akár anyuka jóindulatúan elszólja magát a lánya előtt, meg akkor nekik már nem meglepetés. Felesleges megbeszélni.

Utólag rendezhettek egy vacsorát a két család számára, ahol a szülők is jobban meg tudnak ismerkedni, nálunk négyszemközti lánykésé volt, majd egy közös, előre megszervezett vacsora a két családnak. Aztán ott hivatalosan is megkérte a kezemet.

2009. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!