Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon ciki, ha eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha eljegyzés volt, de esküvő nem lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jött rá össze a pénz.
2010. máj. 12. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2010. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Még évek múlva lehet esküvő. (Vagy ugye lehet, hogy szakítotok. Egyik ismerősöm így járt.)
2010. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem sietethet titeket!

Ha meg valaki beszólogat akkor csak közöld vele, hogy lehet, hogy lesyz esküvő is de belődijass lesz.

Vagy kérdezd meg, hogy adna-e kölcsön a megrendezésre?

Esetleg nem akarja helyetetek meg rendezni?

2010. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Már nem a kőkorszakban vagyunk. Régi "beidegződés", hogy eljegyzés után 1 éven belül mindenképpen kell esküvőnek lennie, de ez már szerintem elavult. Mindenki ahogyan gondolja, ha ti úgy éreztétek, hogy eljegyzésnek kell lennie akkor ok, és hogy mikor házasodtok össze, ahhoz senkinek semmi köze. Majd a ti döntésetek lesz, és senki se szóljon bele. Engem a helyedben nem érdekelne, hogy ha ezt valaki cikinek tartja (akkor szerintem lüke).

sok boldogságot

2010. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
A gáz az, az olyan nő, aki úgy fog férfit, hogy elcsináltatja magát, h. a férfi mellette maradjon.. Ez tényleg ocsmány és az ilyen nőknek van a legnagyobb pofája azokkal szemben, akik pl. egyetemre jártak és dolgoznak és per pill nincs nekik pasijuk. Nagyon haragszom az előző nőkre. 28/l
2010. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki!

Az eljegyzés egy kapcsolat nagyon szép formája!

Mi is tervezgetjük az eljegyzést, (ha nem lenne akkor sem dőlne össze világ) de az esküvőt nem firtatjuk!

Majd egyszer ha úgy alakul :)

Sok boldogságot!

2010. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de azért nem kötelező egy vagyon költeni az esküvőre.. Persze ha a külsőség a lényeg...
2010. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Még évek múlva lehet esküvő. (Vagy ugye lehet, hogy szakítotok. Egyik ismerősöm így járt.)


Én így jártam most :(

2010. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
szerintem sokkal fontosabb az, hogy legyen 2-3 egészséges, okos gyereketek, mintsem milliós esküvő.
2010. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 évig , keresztanyám 13éve menyasszony:D nem ciki:)
2010. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!