Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy illik? Nem lesz kellemetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik? Nem lesz kellemetlen?

Figyelt kérdés
Párommal most lesz az eljegyzésünk szombaton.Igazából tőlem kérdezi mi hogyan megy,mert nincs tisztában vele.Na és mi,hogy illik.Az nem lesz baj ha anyumnak nem hozz virágot?Nem is mertem már mondani neki.Igazából neki kéne ezt tudni és így gondolni.Na és hogy megköszönje szüleimnek amit kell ilyenkor.Én 27 vagyok ő 33 éves.Szoval nehéz így,hogy nekem kell irányitanom ebben a dologban,mert ő azt se tudja mit hogyan csináljon.Pedig úgy lenne az igazi ha tudná és meglepetést okozna nekem is.
2009. okt. 29. 13:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Kérd meg mondjuk 1 barátnődet,h ő segítsen Neki és akkor meglepetés lesz:)

De egyébként jobb ha irányítja vki, minthogy vmit elfelejtsen vagy rosszul csináljon és vmi rossz süljön ki belőle...

2009. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Van egy ugyanilyen típusú ismerősöm, mint te lehetsz. Nem lehet neki elmondani, hogy mit szeretnék nagyjából venni neki pl. születésnapjára, mert idegbeteg lesz tőle, hogy akkor már az nem "meglepetés".Pedig mellé kaphat mást is, amiről nem tud. Én meg várom, hogy kérdezzék, mit szeretnék, mert egy 6db-ból álló origamikészletnek nem biztos hogy örülnék, pedig lehet ez valakinek jó ajándék. Tiszta ciki, hogy vannak olyan lányok, akiknek mindig "meglepetést" kell okozni...
2009. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

A neten nezzetek utana, egyutt olvassatok el. Ird be a google-ba, hogy eljegyzes, gondolom, hogy legalabb 1000 talalatot kidob. Csak gyozzetek vegig olvasni.

Amugy jol meggondoltad te ezt a hazassag dolgot? Egesz eletedben egy ilyen ffi-val akarsz egyutt elni akit iranyitani kell? Remelem nem bantottalak meg, csak muszaj volt leirnom.

2009. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem az a gondom,hogy én feltétlen meglepetést akkarok.Mert ez így volt megbeszélve tehát semmikép nem meglepetés.Na csak azért a párom tudhatná,hogy mit mondjon ilyenkor a szüleimnek meg mi illik.Ne én mondjam meg neki mit mondjon és hogy kérje meg a kezem a szüleimtől.Ennyire lehet kreatív és önálló.Én csak ezt szeretném meglepínek,hogy ő mit mond.
2009. okt. 29. 13:20
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg.Nem kell őt irányítani azért mindenben csak határozott ember kell mellé.Amúgy jól megvagyunk és szeretjük egymást és együtt szeretnénk élni ezt az életet.
2009. okt. 29. 13:23
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Már bocs, de ha már ebben ennyire ötlettelen és nem elég kreatív, plusz még önállótlan is a leendő férjed, akkor minek az eljegyzés?
2009. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
figyelj, a fiúknak ez jóval nehezebb... mi nálunk ráadásul úgy zajlott, hogy együtt megvettük a gyűrűket,aztán még aznap megkérte tőlem a párom a kezem. Azt mondta, amit ilyenkor szoktak, utána meg megcsókoltuk egymást...után a, másnap mentünk el a szülőkhöz és közöltük, hogy így tettünk :)
2009. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Már ne is haragudj,de Te valami ősbunkóhoz készülsz feleségül menni???Azért ez talán alap,hogy ha már eljegyzést tartanak nektek a szüleid,akkor tisztességesen megkérje a kezedet ahogy azt illik,virággal ajándékkal..stb...Egyáltalán minek tartatok Ti eljegyzést,hiszen nem kötelező?Elég egy modrotalan pasas lehet a párod már ne is haragudj.Szerintem gondold át jól,hogy valóban össze akarod-e kötni egy ilyennel az életedet.
2009. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Már protokollt is kell tudni az eljegyzéshez? Kérd meg, hogy iratkozzon be valami OKJ-s eljegyző tanfolyamra(mellesleg és viccen kívül, az egész erőltetettnek és mesterkéltnek tűnik, te ráerőlteted azt, amit helyesnek gondolsz, ő meg próbálja azt követni. Ennyit a spontenaitásról.).
2009. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Utolso kosziiii:))))))13:44-es
2009. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!