Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal kinéztünk egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal kinéztünk egy pár karikagyürüt, ami 3.9 gramm. Szerintetek az sok vagy kevés? Nagyon vékony lehet? Nem vagyok otthon ebbe a témába!

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk 3-3 gramm. Ez inkább a kevés felé mutat, de szerencsére nincs semmi baja. A tiétek szerintem átlagos.
2013. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Barátnőmék most vettek esküvőre gyűrűt, vörös és fehér arany, átlagos méretű karika gyűrű, 19g.
2013. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bakur12 ***** válasza:
Szerintem nem keves, atlagos koruli. Az is kerdes, hogy mennyire akarsz buszke hazastars lenni. Aki nem akarja reklamozni annak jobb a kisebb. Meg fugg attol is, hogy mekkora a penztarcatok; ha nem vagytok felvagos gazdagok, akkor is a kicsi jobb.
2013. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bakur12 ***** válasza:
8%
Olyan bunko felvagosok, mint #2-es baratnoje.:D
2013. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálunk nem az a lényeg, hogy 6 számjegyből álljon az ára, hanem az, hogy jót vegyünk elfogadható áron.
2013. aug. 28. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézd, nem az számít hány grammos...

Nekünk van (valamilyen) és bent van a fiókban. Férjem hordja, én meg nem szeretem az ékszereket, ergo én nem hordom. Inkább azt nézd meg milyen a gyűrű, tetszik-e, tudsz-e vele együtt élni...

2013. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amit kinéztünk nagyon tetszik, csak az egy pár karikagyürü összeségében 3.9 gramm. És a napokban azt mondta egy ismerősöm, hogy húúú az nagyon vékony! Engem nem érdekel ha vékony, csak nem szeretném ha hamar elgörbülne vagy baja lenne. Ezért kérek tanácsot :)
2013. aug. 28. 20:11
 8/15 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Lehet akkor félre értettem, de én 19g ra emlékszem.Pedig tényleg semmi extra nincs abban a gyűrűben és nem is volt drága 160e Ft fizettek. Holnap rákérdezek akkor. Amúgy meg milyen jogon ítélkezel 1 mondat alapján a barátnőmről? Bár én is megítéllek ebből az egyszeri beszólásodból...
2013. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bakur12 ***** válasza:
Ez csak 1 vicc volt draga.:D 19 grammos karikagyuru feher meg akarmilyen arannyal, szerintem nem az atlag. Egy nagyon picit felvagosnak tunik, legalabbis nekem. Nem ismerem a baratnodet, amugy biztos nagyon jo fej.:D
2013. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

na, most megmértem a gyűrűmet: 2 g

18 éve van az ujjamon, nem tudom, mennyi volt eredetileg, de mindenki mondta, hogy milyen kis vékony, mi is bántuk, de akkor nem volt sok pénzünk. aztán még mindig épen megvan, csak a vésés kopott meg rajta :)

lehet, ha 3 aranyból lett volna, csillivili, centi széles, akkor már nem lennénk együtt. nem ezen múlik.

2013. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!