Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig érdemes várni a lánykérésre nőként?

Figyelt kérdés

Hány évet? Miért?


Kort és nemet írjatok!

Köszönöm!:-)



2013. szept. 16. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Erre én is kíváncsi vagyok! 27 évesek vagyunk a párommal és 7 és fél éve vagyunk együtt. És még semmi:S
2013. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Előre meg kell beszélni kinek milyen tervei vannak. Ha valaki kijelenti, hogy nem akar házasodni akkor egy napot sem kell várnia csodát.
2013. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Nálunk én kezdeményeztem,hogy akkor itt az ideje összeházasodni.

anno amikor összejöttünk,megmondtam elég határozottam,babát csakis házasságba.Aztán teltek az évek,lassan ideje lett a gyerekvállalásnak,a férjem is nagyon akarta a lurkót,így mondtam,hogy ugye tudod hogy majd ha összeházasodtunk? Annyit válaszolt,hogy ha egy papiron múlik,akkor még aznap elvesz,de lagziban idegenekkel nem akar jópofizni.Akkor esett le,hogy ő azt hitte,nagy lagzit,felhajtást akarok.sosem akartam,csak nem került szóba.Így egy hónappal később házasodtunk,szülők,nagyszülők voltak csak jelen.

Most már a második babánkat várom.

2013. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Ezt igy nem lehet megmondani. Sok mindentol fugg. Szerintem nincs ilyen hogy na letelt x ev, akkor most kell az eljegyzes. 22l
2013. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

relatív...akarsz esküvőt is utána, de azonnal, vagy csak kérje meg a kezed, hogy legyen mutatóba gyűrűd?

Az előbbi esetben hosszabb az idő, az utóbbi esetben rövidebb!

2013. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Kevés az infó, a teljes válszhoz...


Ha mindkét fél szeretne egyszer házasságot..


Ha már együtt élnek néhány éve, mindkettejüknek van munkája, és összegyűjtötték rá a keretet...


Tehát nem év kérdése, hanem élethelyzet. Hiszen ha 16 évesen összejönnek 4 év után még csak 20 évesek...suliba jarnak jó esetben..

Míg mi 5 év után 4 év munkaviszony, 3, 5 év együttélés után kötjük össze az életünket,26- 27 évesen..


26/n

2013. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Az attól függ. Függ attól, hogy a szándék megvan-e a pasiban, csak éppen tanumányi, anyagi okai vannak a késleltetésnek, pl még egyetemisták vagytok, vagy eleve meg sem akar kérni később. Engem 3 év után jegyeztek el, érthető volt, az 1. évben még mind a ketten tanultunk, a 2. évben más-más városban dolgoztunk és csak hétvégén találkoztunk, a 3. évben már együtt éltünk, meg is kért egy év együttélés után. Nem kapkodta el, de nem is baj, mert már mind a ketten tisztában voltunk azzal az első perctől kezdve, hogy szeretnénk összeházasodni majd, nem voltak kétségeim, de tudtam, hogy amíg tanulunk vagy nem kapunk biztos munkát, nem tudunk összeköltözni se, addig a házasság nem jöhet szóba, mert ahhoz pénz is kell.
2013. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ja, 26 voltam, mikor megkért és 27 mikor összeházasodtunk.
2013. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem várni kell, hanem kinyitni a szádat, elmondani, hogy neked mi az elképzelésed, és megkérdezni, hogy ő mit akar.

Lehet, hogy neki a házasság nem is olyan fontos, és akkor várhatsz te még 20 éves is akár...

2013. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ezt meg kell beszélni, kinek mi az elképzelése hosszú távon. De ha a pasinak nem fontos a házasság, akkor sem szabad, hogy megromoljon emiatt a kapcsolat. Hiszen nem a papírra van szüksége senkinek, hanem a szeretett férfira.

Nálunk a férjem nem akart esküvőt, én ezt tiszteletben tartottam, sosem emlegettem fel. Így éltünk együtt 7 évig, mire egyszer csak ő vetette fel, hogy házasodjunk össze. Azóta eltelt 6 év, született egy gyerkőcünk is. Mondta többször is, ha követelőztem volna, akkor sosem vesz el. Én pedig akkor nem szültem volna neki, de nem volt szükség, hogy ezt elmondjam, mert csak az esküvő után jött fel a gyerek téma:)

2013. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!