Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Érdemes úgy összeházasodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy összeházasodni, hogy a menyasszony nem élte ki a biszexuális hajlamait?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni 28 éves férfi vagyok, 3 év után eljegyeztem a barátnőmet novemberben és június végére terveztük az esküvőt. Szeretjük egymást de egy régi dolgon nem tud túllépni és ez tönkre vágja az egész kapcsolatunkat, egy ideje megfordult a fejemben hogy van-e értelme egyáltalán ennek az egésznek, miközben mindig másra gondol, teljesen tanácstalan vagyok.


Pár éve volt viszonya egy velekorú lánnyal és azóta sem lépett túl ezen mindig újra meg újra előkerül a csaj, meg a téma is már 3 éve. Először egy férfi nem veszi ezt komolyan, én sem tettem de ahogy teltek-múltak a hónapok meg az évek mindig csak előjött a dolog meg a róla való beszéd és már úgy érzem hogy ez nem egy botlás, meg olyan amin nevetünk, hanem tényleg közénk áll. Fogalmam sincs mit tegyek egyszerűen nem akarja kiverni a fejéből és az a másik csaj meg állandóan felbukkan, de ha nem magától, akkor a barátnőm keresi. Kérem segítsenek mit tehetnék, meddig lehet ezt folytatni?


2013. febr. 20. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy, hogy a barátnöd férfi vagy nö után vágyakozik, akkor is más után vágyik, valószínü az érzései más után vannak és nem utánnad.

Itt nem számít, hogy milyen nemü a másik, csak az hogy érzelmileg nem veled van.

Szerintem engedd el és keress olyan lányt aki csak veled akar lenni, aki se az exnöje se az ex pasija iránt nem ácsingózik.

2013. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Ez a lány nem szeret téged.Még ha csak a volt csaja keresné akkor még talán de mivel ő is keresi hiányzik neki,a te érzéseiddel meg nem nagyon törődik.Állj elé mondd e neki az érzéseidet és mondd meg neki hogy ne raboljátok tovább egymás idejét,neked egy olyan társra van szükséged akinek a figyelme,szeretete csak rád irányul nem pedig az exekre.
2013. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De szeret rengetegszer átbeszéltük már és mindig az a vége hogy családot akar TŐLEM, akarja a házasságot, szerelmes belém de mégis mindig arra a csajra gondol, egyszerűen ez nem normális és teljesen ki vagyok hogy miért nem fejezi már be. Nem csak néha szóba kerül, hanem sokkal súlyosabban rendszerint emiatt van köztünk konfliktus.
2013. febr. 20. 14:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp ne hazasodjatok.A hazassaggal nem fognak ezek a problemak eltunni.Egyik ismerosom pl azt gondolta,hogy szerelmesek,de sok problemajuk volt,hogy mahd a hazassag megoldas lesz ra.2 honapos a picijuk,mert kozben csaladot is alapitottak,es jelenleg valnak.1 eve hazasok.Hazasodni,csak biztos alapokra szabad,mert megoldani nem fog semmit.Megerositeni egy nem stabil labakon allo kapcsolatot nem fog.Igazuk van az elottem szoloknak,mindegy h milyen nemuhoz vonzodik,a lenyeg,hogy nem te vagy az az illeto.Hagyd egy kicsit magara,adjatok magtoknak idot,es ha ugy alakul megtartjatok maskor az eskuvot,de ha nem akartok valast,akkor az ez evit hanyagoljatok.
2013. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kétségeid vannak, a barátnőd hülyére vett, a kapcsolatod megoldatlan dologtól problémás...és te nősülni akarsz?


Ezt nem mondod komolyan! Szerintem belül tudod, mit kéne tenni csak fájdalmas lenne meglépni kényelmesebb a megszokott kapcsolatban ücsörögni még ha problémás is.


Ez a kapcsolat igencsak döglődik évek óta.

Egy hivatalos szertartástól nem semmi sem fog változni csak a pénzt ölitek bele aztán majd elváltok mert gondolom egyszer csak eldurran az agyad neked is.


Csak gyereket ne csináljatok egy ilyen kapcsolatba.


Az asszonyka is elég éretlen és gátlástalan ráadásul talált egy balekot. Nem is értem, miért akar férjhez menni? Eléggé felnőtt ahhoz, hogy átgondolja, mit érez, ki iránt, és mit akar.


Én fix, hogy lelépnék akármilyen fájdalmas.

Ez elmúlik és utána folytatod az életed. Ha maradsz, ki tudja meddig úsztok a meleg szarban. Évek múlva, mikor már idegileg ki leszel-mert az ilyen társ nem változik- arra fogsz gondolni ha idejében léptél volna már az egészen túl lennél. A saját drága idődet pazarlod. De a te életed jogod van tönkre vágni.


De utána nem lesz jogod jajgatni mert a te döntésed volt.


Most mérettetik meg mennyire vagy határozott, erős jellem.

Ha most nem tudod, mit kell tenni akkor az élet többi problémáját, hogy oldod meg?


De, mint fent írtam: tudod, mit kéne tenni csak fájdalmas lenne.

2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

De ő szeret téged? Na ne röhögtess lila gőze nincs arról, mi az igazi, mély szeretet csak azt hiszi, csak mondja te meg elhiszed mert el akarod hinni.


Tudod ha igazán szeretek valakit ott nem játszik be egy másik ember.

Talán csak vonzódik hozzád de ez távol van az igaz szerelemtől. Az csak két ember közt van nem három közt.


Ha nem látsz a szemedtől, ha ez neked még kérdés hát te is elég éretlen lehetsz jól egymásra találtatok.


Nem vagy valami határozott, hagyod magad az orrodnál fogva vezetni, legyőzték az érzelmek a józan eszed. Kár.

2013. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazad van lépnem kéne, de ez nem ilyen egyszerű mert nem tudok mást elképzelni magam mellé! Nagyon boldoggá tett és végre révbe értem általa, olyan mellett vagyok, akit tökéletesnek tartok, bár nem az és ez nyilvánvaló. Bonyolult a helyzetünk pont emiatt mert tudom, hogy szeret én vagyok a férfi számára és anno a csajjal pont azért lett vége, mert a barátnőm nem akart hosszútávon ilyen kapcsolatban élni. De attól félek hogy csak egy pótlék vagyok arra, hogy fenntartsa a látszatot az emberek előtt.
2013. febr. 20. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon tévedsz.Azt mondja amit hallani akarsz.H én szeretek valakit nem vágyok másra érted?Ő nem szeret téged mert arra a csajra vágyik,csak vagy nagyonel tudja veled hitetni az ellenkezőjét vagy te nem akarod észrevenni.
2013. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Eleinte nem féltem, hogy mi lesz ebből, sokkal később derült ki, minthogy összejöttünk és kérdezte, mit gondolok erről, én meg nevettem rajta, hogy megesik, biztos csak kíváncsi volt az egyetemen, én is akkor éltem ki magam.

De aztán az lett, hogy egyszer csak megint elkezdtek beszélgetni, volt, hogy el is mentek együtt 2-3 napra "barátként" és egyre gyanúsabb volt a viselkedése, veszekedésnél mindig vele példálózott, hogy igen mert velem nem tud olyan bizalmas lenni. És állandóan ez kavar be, volt, mikor fél évig nem, és nem is jött szóba, aztán megint felbukkant és kezdődött elölről.

2013. febr. 20. 14:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Hm,egyre imkabb van olyan erzesem,hogy ez a lany,csak szeretni akarja azt aki jo neki.Esszel szeret teged,nem szivebol.Esszel azert,mert te biologiailag alkalmas vagy egy gyerekprojectre,de a kis bnojevel ilyenre eselye nincs.Sztem szeret teged is,mert szeretni akar,mert melletted lehet olyan jovoje,amit esetleg mindenki szanna neki,es valahol o is apa anya gyerek csaladra vagyik,mimtsem bno es bno gyerek nelkul.
2013. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!