Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek, ha ilyen problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha ilyen problémák vannak egy kapcsolatban, érdemes türelemmel várni, és reménykedni?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 éve leszünk együtt, gimis első szerelem mindkettőnknek 22 éves a lány, 26 lesz a fiú. A fiú elvált szülők gyereke, és kiskorában a mostohatestvérével együtt élt, aki az apja új házasságából született. A barátom fél a házasságtóll, mindig mondja, hogy a szabadságát elveszti. Én vágyom arra, hogy egyszer feleség legyek, és gyereket is szeretnék. Ő válltig állítja, hogy nem akar gyereket. Élni akar és utazni. Egy időben úgy éreztem, hogy laposodik a kapcsolat, voltak vitáink. Próbáltuk helyre hozni. A vita abból eredt, hogy mivel én nem, kaptam meg tőle azt a gondoskodást, amire vágytam, ezért egy búcsúcsókot adtam külföldön egy fiúnak. Aztán következő évben elmondtam neki, és megbántam, ő is megcsókolt egy lányt. Úgy éreztem kvittek vagyunk. Ezután próbáltuk helyre hozni, de elmondása szerint nem élte ki magát, és hiányzik neki, amit a barátaitól làt. Ez rosszul esett, mert megbántam a dolgokat, és ha én nem kezdem el az egész lavinát azzal a csókkal, akkor lehet, hogy benne sem jön elő ez. 22 éves vagyok, jópár éve történtek ezek a dolgok. Engem ez az egész megerősített, hogy vele akarok lenni, megbántam amit tettem, de szerintem ő máshogy van vele. En mondom neki, hogy szeretsz? Errr ő azt mondja rá csíplek. Nem mondja magától a szeretleket,mindig csak én húzom ki belőle,mert azt mondja, ez nyálas. Nem egy érzelgős típus. Mégis mikor mondtam neki, legyen vége, nem vettem fel a telefont, jött kisírt szemekkel. Vajon egy ilyen férfi hajlandó megnősülni, és gyereket vállani egyszer? Összeköltözésben ő is benne van,csak hát az pénz kérdése. Szeret bújni,imádja ha simogatják,de nem egy érzelgős tipus. Én meg az vagyok Szerintetek érdemes vàrnom, hogy eljegyez? Szerintem el van bízva, tudja, hogy szeretem nagyon, és emiatt nem fél, hogy elveszít. És sokszor ezért viselkedik úgy, ahogy. Van aki hasonló helyzetben van? Érdemes várni vagy lépjek tovább, mert lehet, sosem jegyez el, és nem lépünk előrébb a kapcsolatban?

2013. aug. 31. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem el van bízva, és nem túl nyálas neki a szeretlek, csak egyszerűen nem illetek össze. SEMMI közös nincs bennetek, a mostani életeteket és a jövőt is máshogy képzelitek el. Mindenki ragaszkodik az első gimis igazihoz, és a legtöbben meg is bánják, mert nem tartós. Az, hogy évek óta ültök egymáson, nem jelent tartósságot. Csak gyávaságot. Tudom, hogy fáj, főleg, hogy igaz. De ez a kapcsolat halálra van ítélve. És nem a te csókod miatt egy másik sráccal. Hanem azért, mert nem akar nősülni, és éveket várni, hogy valaki megváltozzon érted, felesleges, mert nem fog. Pofáraesés lesz a vége, ha nem leszel sürgősen őszinte magadhoz!
2013. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes várnod. Lett volna elég ideje, hogy megszeressen téged, és letegye melléd a helyét ha szeretne.
2013. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Felejtő. Gondolkodj el: te csak kierőszakolod a házasságot és a gyereket, egy olyan férfival, aki nem akarja. Fogd fel pozitívan, volt vele 7 jó éved.

Egy normális férfi, aki akar valamit az élettől 35 alatt nem akar családot alapítani.

Fiatal vagy még pikk pakk és 2 év múlva feleség leszel.

2013. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot.Nincs bennetek semmi közös.Neki is akarnia kène a házasságot..nem hiszem hogy valaha is a felesége leszel,vagy ha igen akkor lehet hogy félrelép.
2013. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A barátom fél a házasságtól, <-> Én vágyom arra, hogy egyszer feleség legyek

és gyereket is szeretnék <-> Ő válltig állítja, hogy nem akar gyereket.


Nem ugyanazt akarjátok!

2013. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek el errol még komolyan,mond meg neki konkrétan,hogy ha o nemakar házasságot,családot akkor ennek vége kell hogy legyen.Ha képes feladni az o terveit miattad akk nagyon szerethet ha nem akkor meg legalább megtudod és biztos lesz majd aki ugyanazt akarja amit te.
2013. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 26 éves vagyok és nem szeretnék házasodni és gyereket sem. Tudom, hogy ez akkora felelősség, hogy senki nyomására-rábeszélésére nem változtatnék a hozzáállásomon. Ha minden vágyad a házasság és a gyerek, akkor ezt lehet, hogy más tudja megadni neked. Biztos sokat változtatok az évek alatt, a célok mások lettek.

Lehet, hogy később megváltozik a véleménye, de addig várhatsz akár 10 évet is.

2013. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Összeköltözésben ő is benne van,csak hát az pénz kérdése"

Miért a házasság és a gyerekvállalás nem pénz kérdése?

Ha nincsen rá keret, hogy összeköltözzetek, akkor kár még azon görcsölni, hogy valaha fogtok e házasodni, lesz e gyereketek. Mást akartok az élettől ez tény, de azt nem tudhatod mit akartok majd 5 év múlva. Lehet addigra ő is akar, esküvőt - gyereket, de most nem akar. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Vagy kivárod, hogy ő is akarja, vagy új párt keresel, aki partner ebben. A probléma ott van, hogy hét év együttjárás után, teljesen természetes, hogy nem csak járogatni akarsz, hanem többet szeretnél. 22 évesen az is teljesen természetes, hogy már egyre többet gondolsz a családalapításra, még akkor is ha ezt most az anyagiak nem teszik lehetővé. A ti kapcsolatotok, egy tiniszerelem, ami megrekedt ezen a szinten. Nem tudtatok fejlődni, szintet lépni, mivel a barátodnak tökéletesen megfelel ez az állapot.Kegyetlen lesz, de a barátod nem szeret téged már annyira. Szeret persze, hiszen 7 évet lehúztatok együtt, ragaszkodik hozzád, neki se lesz könnyű az elválás, de ennyi. Az hogy nem ugyanazokat a dolgokat akarjátok, hogy nem akar partner lenni a vágyaid megvalósításában, hogy sose mondja, hogy szeret, csak azt, hogy "csíplek" egyértelműen azt mutatja, hogy neki egy jó haver vagy elsősorban, akivel szexelni is tud. Nem akar komolyabbat. Ha többet akarna, bizony keresne valami munkát, akár diákmunkát, ha még tanul, és amit csak tud félretenne, hogy össze tudjatok belátható időn belül költözni. De úgy látszik neki tökéletesen megfelel, hogy találkozgattok, bulizgattok, de nincsen közös életetek. Ha vele akarsz maradni, akkor ezt vagy elfogadod, vagy tovább lépsz, és keresel mást.

2013. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#6! #7es vagyok. Ha feladja a terveit a lány szándéka miatt, az sohasem vezet jóra! Egész életében azt érezné, hogy ő nem is ezt akarta!

Én a szeretet jeléül sohasem várnék a páromtól ekkora párfordulást!

2013. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
BOCS! Pálfordulást! nem párfordulást! :D ez még jól is jött ki :D
2013. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!