Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A fiam és barátnője 7 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikicsoda kérdése:

A fiam és barátnője 7 éve járnak együtt. Szeptemberben elmentek pár napra Bécsbe, és eljegyezték egymást. Azt mondták nem kell "felhajtás", egy ebéd se, semmi. Mi így is tettünk, de a kislány szülei adtak nekik 100. 000ft. -ot. Ti adnátok valamit?

Figyelt kérdés

Van egy 2 szobás lakásunk,abban laknak ketten. A kilánynak is van egy garzon a nevén, de oda nem mentek, mert panel.Itt fizetik a fogyasztást, mi csak a közösköltséget.

Mit tegyek?



#2 szobás lakásunk van #abban csak ők laknak. #Közösköltséget mi fizetjük.
2013. dec. 2. 10:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem kell adni semmit. Majd az esküvőnél adtok, lehet ők már arra adták a pénzt.

Az én párom is 7. évfordulón kérte meg a kezem. :)És jövőre lesz az esküvő.

2013. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kifejezetten mondták, hogy nem kell semmi, akkor annak ellenére is, hogy a lány szülei adtak erre pénzt, ne érezd azt, hogy nektek bármit is adnotok kell. Ők mondták, hogy nem kérnek semmit, de szerintem is felesleges az ajándék eljegyzéskor.

Ha szeretnél egy közös ebédet vacsit, a fiaddal, a párjával, meg az ő családjával, akkor ajánld fel, hogy főzöl, vagy, hogy menjetek el valahová. Nem kell feltétlen eröltetni, hogy az eljegyzés miatt ünnepelni, de pl.: nem árt ha a két család jobban megismerkedik ilyenkor.

Az meg, hogy a fiad és a bárja a ti lakásotokban laknak szerintem teljesen felesleges információ. Ez nem verseny, hogy ki mit tud adni: Szép gesztus, hogy ezt megengedtétek, de ennyi.

23n

2013. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Sajat tapasztalat: Az eljegyzes kettöjüknek szol, az esküvö meg csaladi ünnep!


Nekünk is tökeletes eljegyzesünk volt, egy romantikus nyaralas kereteben, ahol csak ketten voltunk a hegyekben.


Föleg edesanyam ragaszkodott hozza, hogy legyen akkor mar nagy csaladi, hivatalos bejelentes stb. Ez mindkettönknek kellett, mint pup a hatunkra! Kedves volt a szandek a csaladtol es baratoktol, de nekünk nagyon stresszesnek bizonyult összehozni. Föleg, mivel külföldön eltünk.


Szerintem, felesleges ajandekozni ilyenkor... föleg nem azaltal motivalva, hogy mas is adott.

2013. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, minek ez az eljegyzéses felfordulás. Mikor az én kezem megkérték, felhívtam anyámat, elmondtam neki, ő meg szétkürtölte a rokonságnak. Ennyi volt. Ezért nem kell ebédet rendezni.
2013. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
18/19 -nek: Pont erre gondoltam.
2013. dec. 8. 12:14
 26/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem a menyedet miért hívod még 7 év után is kislánynak ......

Nem jó a viszonyotok?

2013. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nem is tudom. A nevén hívom én, ha együtt vagyunk, csak itt írtam így.Nem akatram a nevét írni.

Semmi gond, nagyon szeretjük, szülőkkel is jól vagyunk.

Ezt én észre se vettem, csak amiatt lehet, hogy nem akatam én ezt az egészet . Ugyanis nem is én írtam be, hanem a hülye barátnőm, csak nem tudom a kérdést levetetni.

2013. dec. 17. 18:55
 28/30 anonim ***** válasza:
64%

# 26/27


Mindenbe miért kell belekötni, mert a lánya is lehetne annyi idős. Másrészt nem a menye hanem a meny jelöltje. Fiam barátnője semmivel sem különb megszólítás.

2013. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

26/27 : Tényleg furcsa lenne itt mindig kiírni, hogy fiam.bará je.

Szerintem nagyon sok anyós -és én még igazad van, nem vagyok az-, szóval nagyon sok anyós mondja a menyének, hogy kislányom.

De hangsúlyozom, én mindíg a nevén szólítom. És szeretem.

Na! egyébként 1x már kérdezte ezt valaki, neki se tetszett.

Pedig ez van.Itt :a kislány.Passz

2013. dec. 17. 21:07
 30/30 anonim ***** válasza:
56%
Ősrégi kérdés, de 28-as a fiam barátnője vagy menyasszonya kifejezésben legalább nincsen benne ez a gyerekesezés. Komolyan felénk 8-10 éves kortól már fiú meg lány van, nem kisfiú meg kislány.
2015. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!