Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Miért nem...

Mit csináljak? Miért nem törődik velem?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Tudom, hogy még gyerek vagyok, de "nem szeretek élni"... Már megjött a menstruációm, fejlődök stb... Ezeket mind elmondtam/elmondom anyukámnak, és megkértem hogy az öcsémnek ne mondja el, mert piszkálna érte.:/ De anya ezt mind elmondja neki!:( És mindig célozgat... Pl.: a fürdőből kiabáltam neki, hogy jöjjön. Éppen a tesómat simogatta, mire elkezdi: "Kisfiam most megyek, mert a testvérednek viszek valamit! De ehhez még kicsi vagy, majd elmondom ha nagy leszel!" pedig már elmondta...-.-" A másik az, hogy én már elég fejlett vagyok. Már az osztálytársaim 5.-ben mondták, hogy vegyek már fel egy melltartót... És most, 6-ban még a toppig sem jutottam el... Azt kell tudni rólam, hogy nagyon szégyenlős vagyok. És hát amikor tesire öltözünk át az elég nehezen megy... A harmadik az az, hogy az ő régi ruháiba kell járnom, mert azok olyan "szépek"... Komolyan mondom, egy ruhát sem vettünk még nekem!!!:/ És a többi osztálytársam mindig piszkál... Nincsenek barátaim, csak egy. Ő meg fiú, nem tudok vele mindent megbeszélni. De nagyon szeretem:) Na mindegy. Mindig csak a tesóm, a tesóm, a tesóm...

2013. szept. 20. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Más nő esetleg nincs a családban, akivel beszélhetsz ilyenekről? Nagyi? Nagynéni?
2013. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs más nő aki segíthetne akkor menj el apukáddal vásárolni. A legtöbb férfi utálja így max leül vagy elmászkál amíg te azt veszel amit akarsz! (tapasztalat) De a jóhiszeműségével ne élj vissza.


Azzal viszont ne törődj,hogy tesódnak elmondta anyud, (bár a korát nem írtad) nagy valószínűséggel nem is értette meg rendesen.

2013. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az öcsém 11 éves.:) Köszönöm a válaszokat!:)
2013. szept. 21. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!