Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek örülne ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne ha így kérném meg a kezét?

Figyelt kérdés

A párom cukrász, imádja a szakmáját, különösen a bonbonokat szereti. Ìgy arra gondoltam egy csoki dobozba teszem bele a gyűrűt.


24/F. 4 éve vagyunk együtt


2013. dec. 3. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez aranyos,meg figyelmes!:) Sok boldogságot,sok szerencsét neked és a párodnak az életben!Remélem,hogy beválik a dolog,és nem végződik rosszul majd a házasságotok sem!
2013. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

nekem hiányozna a bonbon mellőle, szóval ha meglátom a dobozt, elindul a nyálelválasztás..

meg örülnék inkább, ha meghívna sütizni esetleg valami édességkülönlegességre és amikor hozná a pincér a sütit, az enyém tetején lenne a gyűrű egy kis marcipánlapon vagy akármin. szerintem megkönnyezném

2013. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem igen :)Ha tudod, akkor rejtsd el a bonbonban a gyűrűt, ne teljesen, hanem csak annyira, hogy egy picit kikandikáljon :)


Sok boldogságot!

2013. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%

sziaa :)

csinald azt, h rendelj/suss/csinaltass nagyon sok tortat. 1 tortara 1 betut irsz ra. h pl. L E S Z E L A F E L E S E GE M?

szoval erted? ez kb 18 kicsi torta ha jol szamoltam. ez olyan nagyon jo

h minden tortara rairsz 1 betut es igy kijon... egyebkent ez a TLC Musoran volt. :) :) :)

2013. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhogy örülni fog neki :)


Sok sikert és sok boldogságot :)


Azért majd írd meg ,hogy sikerült :))

2013. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Én vennék egy doboz Ferrero rocher-t és az egyik csoki csomagolását megbontanám, visszacsomagolnám a gyűrűvel együtt (nagyon jó kis fémes papírja van, kiválóan hajtogatható) és visszatenném a csokit a helyére. Majd odaadhatnád a dobozt hogy üljetek le csokizni :) Csak ügyelj rá hogy a gyűrűs csokit ő vegye ki megenni ne te :D
2013. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Csak nehogy az legyen a vége, hogy megfullad a gyűrűtől!
2013. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem találó ötlet, biztos örülni fog neki: )
2013. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és az ötleteket :D .

Szombaton felteszem a nagy kérdést

2013. dec. 4. 13:13
 10/20 anonim ***** válasza:
:) Izgulsz ? :D
2013. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!