Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az hogy jönne ki, ha lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy jönne ki, ha lány létemre én kérném meg a kezét a páromnak?

Figyelt kérdés
És esetleg kaphatnék ötletet, hogy hogyan tegyem?
2012. febr. 8. 19:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ne tedd. Elveszed a lehetőséget tőle, és szerintem mintha a férfiasságától is megfosztanád. Nem véletlen leánykérés nem legénykérés. Szerintem hagyd ezt meg neki!

Na meg nem esne jobban, ha ő tenné meg ezt a gesztust? Mi okod van ezt tenni?

2012. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Láthatná, hogy valóban szeretem a távolság ellenére, és hogy tényleg komolyan azt akarom, hogy együtt legyünk
2012. febr. 8. 20:05
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Hülyén.
2012. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Elég hülyén jönne ki.

Általában a férfiak nagy többségének később érik meg ilyen téren az elhatározása, tehát ezért is tökéletes, hogy a férfi kéri meg a nő kezét.

Jó esetben akkor, ha elhatározza magát.


Könnyen kaphatsz nemet vagy erőltetett igent, párod részéről pedig az esetleges megalázott érzésről nem is beszélve.

2012. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is gáz.

Lehet, hogy modern világot élünk, de azért néhány dolog hadd maradjon már a régiben.

Így túlságosan nyomulósnak néz ki.

A férfiak nagy része nehezebben megy az oltár elé ezért ha még nem kérte meg a kezed eddig annak oka van.

Lehet csak annyi, hogy még nem kész rá.

Egyébként beszélgettetek már a jövőtökről?

Te ismered őt mennyire család centrikus és mennyi esélye van részéről a házasságnak.

De szerintem is hagyd meg neki a lehetőséget ez olyan nőietlen.

2012. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
ne tedd. ez a férfi feladata. ráadásul távkapcsolatban éltek, ahogy látom. ez jó ok arra, h várjatok még vele. talán ő is így gondolja és ezért nem lépett még
2012. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ne kérd meg a kezét de hozd fel a témát. Kérdezd meg, hogy ő hogyan tervezi a jövőt, egyáltalán veled akarja-e leélni az életét. Így nem kéred meg a kezét de talán lépni fog vagy megkéri a kezed vagy elhagy.
2012. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Arra vár, hogy az ölébe hulljon egy halom pénz és majd akkor. Engem tekint a családjának és velem képzeli el, együtt a jövőjét.
2012. febr. 8. 20:12
 9/27 A kérdező kommentje:
Ő hozta fel a témát, és már 1 éve beszélünk róla.
2012. febr. 8. 20:14
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon rossz ötlet. Egyrészt megfosztod magad egy gyönyörű pillanattól, másrészt ki is herélhetnéd ennyi erővel a párodat, már ne is haragudj. Ha már beszéltetek róla, akkor gondolkodik rajta. Egyébként miért kell egy halom pénz az eljegyzéshez? Ha nincs pénzetek, akkor történjen ezüstgyűrűvel a dolog. De semmiképp ne kérd meg te a kezét. Utána meg majd azon fogsz nyafogni, hogy nem akarja szervezni az esküvőt, húzza-halasztja, kifogásokat keres stb. Én nő vagyok, de szerintem szegény párod szégyenében elsüllyedne, ha el kellene mondani másoknak, hogy te kérted meg a kezét.
2012. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!