Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A férfi veszi megának a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi veszi megának a saját eljegyzési gyűrűjét is vagy azt nekem kell megvennem később?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Még szerencse, hogy a családfenntartó megengedte neked a netezést amíg a tűzhelynél állsz. Vagy még nincs otthon?
2009. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Kac,kac,kac....nem ez a szerencse,hanem az,hogy nem egy olyan primitív nőt vett el mint te!

Nálunk nincs főnök,ezt is félre értetted,de neked szerintem úgyis hiába magyaráznám.Ehhez kell egy bizonyos intelligencia,hogy megértsed.

2009. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Abban nem értek egyet h a nő dolga háztartás és a gyereknevelés. Két emberé a gyerek, az én párom ki is akadna ha ő nem vehetne ebben részt, főzni utálok ő viszont kivállóan főz és ha megkérem egy-egy dologra a háztartásban is segít. De az eljegyzésnél maradjunk már meg a férfi a nőt felállásnál. A gyereknevelés és a háztartás nem kizárólag a nő feladata!
2009. nov. 23. 18:38
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam egy pici köves gyűrűt, ezzel kérte meg a kezemet. Az igen után mentunk a karikagyűrűért, közösen választottunk formát, méretet, kértük a nevek belevésését, a férjem fizetett.(egy részét arany ékszerekkel, a többit pénzzel), s az eljegyzéskor húztuk fel egymásnak.
2009. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező a válaszoló csak a férfi - női szerepekre hívta fel a figyelmet, nem azt mondta, hogy a férje nem vesz részt a nevelésben.

a masztis hozzászóló pedig rém primitív, a válaszokra voltam kiváncsi, de nem erre számítottam...elég is volt

2009. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Mi megbeszéltük az asztalnál :D aztán vettünk egyet együtt...
2009. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%

Most miért kell pálcát törni afölött, aki megkéri a pasiját?

Miért ne? Ez miért fáj nektek? Mindenkinek magánügye szerintem ez a dolog.

Lehet h az ő kapcsolatukba ez belefér, és sokkal jobban megvannak, mint azok akiknél ez fordítva történt.

Ismerek olyan fiút, aki félt megkérdezni a barátnőjét h legyen a felesége, nehogy visszautasítsák...és a csaj kérte meg az ő kezét. Tök boldog volt. És a mai napig boldogok.

És akkor mi van? jujjjjj! Ami nem hagyomány szerint történik az már sz@r? Gatulálok, hogy ti ennyiből képesek vagytok negatív következtetést levonni...pff. hányingerem van az ilyen maradi emberektől. És éppen azért tartunk ott ahol tartunk, mert a sok maradi nem képes felfogni ésszel bizonyos dolgokat....

EZek voltak akik az ipari-forradalomnál törtek-zúztak, hogy nem lesz munkájuk mert a gépek elveszik tőlük a munkalehetőséget, mostmeg már sírnának ha kézzel kéne mosniuk, meg nem lenne számítógép.

Pffff -.-

2009. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
29%

nem

a feleség az aki megkéri a kezed és ő az aki kiválasztja a gyűrűket kettőtöknek és őneki is kell fizetni elvégre te fogsz szenvedni a házasság alatt

2009. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Istenem! Hogy lehettek ilyenek? A kérdező nem a veszekedésre volt kíváncsi, hanem a válaszokra! És attól, hogy valaki másképp gondolja a dolgot, a másikat nem kell leszólni érte, elvégre semmi jogunk nincs hozzá! Főleg, ha nem is ismerjük.. Ha a nő kérte meg a férfi kezét, akkor bizonyára a kapcsolatuk olyan bizonytalan, hogy a férfi fél, hogy visszautasítják. Ha biztos lenne a kapcsolat, nem félne, simán megkérné a nőt. Ha pedig mégis megtörtént, akkor ne hangoztassátok, mert elég gáz ez a szitu :S Ezután mindent el fog a nő végezni, ami a férfi dolga? Nagyon úgy tűnik.. Először meg kell gondolni mit teszünk, majd utána cselekedjünk!!
2010. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!