Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan nő aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki az eljegyzés előtt már megszervezte az esküvőjét?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy tudja hogy melyik szolgáltatókat szeretné felkérni,tudja hogy mennyibe fog kerülni majd,tudja hogy milyen színek lesznek ilyesmik!
2013. dec. 15. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

egy része megvolt fejben....de nem azért mert megszerveztem...hanem előtte sok hasonló infó jött felém, és így volt egy kialakult ízlésem...


Semmi nem volt kőbe vésve, a végső választásokat nem is én tettem..


A párom elé tettem néhány elképzelést, és ő választott

2013. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nem csak a filmekben vannak?
2013. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen én. Egyedül szerveztem az egészet, mert a férjem az esküvō elötti napon jött haza külföldröl, ahol egy évig volt. Esküvö elötti napon hosts a gyürüket és akkor volt az eljegyzés. De természetesen addigra mindent megszerveztem.
2013. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
hozta a gyürüket
2013. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én:$ pedig meg csak 13 vagyok :DD
2013. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem az volt a kérdés, hogy vannak-e terveid,elképzeléseid, álmaid, hanem, hogy megszervezted-e.

Az egész más:

Nálam az már a lefoglalást jelenti és többek között azt, hogy gyakorlatilag az egész terv össze van állva.

2013. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban ugy gondoltam hogy még nincsenek lefoglalva de már tudja hogy kiket fog mennyiért hol lesz a lagzi stb. és majd eljegyzés után a foglalások!
2013. dec. 16. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire dehogy..

Egyrészt az esküvő nem az én esküvőm, hanem kettőnké..

Elég sok dolog formálódott, ahogy haladtunk a szervezéssel is, hiszen a férjemnek is voltak elképzelése.

Volt olyan, akivel beszéltünk és nekem megfelelt volna, de neki nem, vagy olyan, ami addig míg nem colt konkrétum, addig jónak tünt..

A vicc, hogy minden szerzòdést ketten kellett vállalni, a terembérletet leszámítvab, az összes szolgáltató elvárta a végső aláírásnál mindkettőnket...bár lehet, hgy csak én fogtam ki ilyenszolgátatőkat, vagy nem colt elvárás, hanem csak amiatt volt minden két névrekiállítva, mert ketten foglalkoztunk vele..



Azért ha valaki ennyire leszervezi előre, az elég beteges...



1

2013. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem eléggé foglalkoztat a téma és imádom az esküvőket, de így ilyen konkrétumokkal abszolút nincsen meg. Csak ilyen nagy vonalakban: jó lenne tó mellett, olyan helyen, ahol lehet kint is lenni, bent is lenni, ha esne az eső, jó lenne ősszel...stb. De azért tényleg beteges lenne, ha már a főpincér nevét is tudnám :D
2013. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolatban persze, már mindent tudok percről percre, hogy mint és hogy lesz, aztán gyakorlatilag... még kell aludnom egy jó kicsit míg eljutok oda, hogy legalább felét megvalósítsam:)
2013. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!