Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tudnak ezek a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak ezek a lányok, hogy azonnal elveszik őket?

Figyelt kérdés

Nem rólam szól a sztori, én még fiatal vagyok, de a nővérem és a bnői (24-30 éves lányok, nők)közt újabban ez a jelenség dívik és nem értjük az okát.

Adva van egy szép 25-30 éves lány, van egy fiú, akivel régóta (1 év-7 év) együtt vannak, minden tökéletes, ám a fiú különböző kifogásokra hivatkozik, amikor a házasság szóba kerül.Egyszercsak megunja ezt a lány, kiadja a fiú útját, legyen ez mondjuk jan 5-én.A fiú jan 15-én megismerkedik egy másik lánnyal, március 5-ére kitűzve az esküvő.És sok-sok lány jár így mostanában, ahogy hallom.

Mit tudnak azok a lányok, akik pár nap, hét ismeretség után már menyasszonyok, feleségek lesznek?



2013. dec. 6. 11:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
A pasi rájön,hogy ha a következő lánnyal is évekig vár,akkor az is kiteszi a szűrét,így inkább megkéri a kezét.
2013. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem sipakolnak lépten nyomon, hogy mikor lesz mar esküvő.
2013. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Ez engem is érdekelne :)

Én is láttam már ilyet. Sőt már menyasszony volt a lány, de valamin összevesztek. Persze a fiúnak már egy hét múlva volt új barátnője, akit pár hónap után el is vett.

Erre mondjuk a férfiaknak kéne válaszolni. De szerintem egyszerűen csak eldöntik ész érvek alapján, hogy ez a lány jó lesz, mert nincs vele sok gond. Nőknél is van ilyen, hogy nem a nagy szerelemhez mennek hozzá, hanem egy unalmasabb, de biztonságosabb fiúhoz.

2013. dec. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
2es: nővérem sem sipákolt soha és a bnői sem, de monduk 7 év után 32 évesen szeretné tudni meddig húzza a dolgot a fiú, mert ígéret az volt szép számmal...
2013. dec. 6. 11:28
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
az újdonség varázsa..
2013. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azért, mert házasodni szerelemből szoktak, egy 5-7 éves kapcsolatban meg már az az igazi lángoló érzés ritkán van meg. A fiúk túl korán vágnak bele ezekbe a kapcsolatokba, 1-2 év járás után még csak 22-25 évesek, eszükben sincs nősülni, később pedig már kihűltnek érzik ahhoz a kapcsolatot, hogy meglépjék. Az új kapcsolatban viszont a szerelem nagy, ők meg már megértek a döntésre, így belevágnak.


A megoldás az lenne, ha egy kicsit nagyobb korkülönbséggel ismerkednének a fiatalok, egy 20 év körüli lány mondjuk 25-16 éves fiúkkal, és akkor 1-2 év elteltével nem lenne akadály a házasságkötés, mivel a pasi már megért rá lelkileg, az egzisztencia is adott.

2013. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
Elnézést, helyesen 25-26 éves lenne, elütöttem a számokat.
2013. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

első vagyok


Nálam is ez volt.Az exxel 4 évig húztuk,4 év alatt összeköltözni sem volt hajnaldó.Meguntam,kitettem a szűrét.Rá 2 hétre összeszedett egy nőt,fél év múlva esküvő,1 év múlva baba.4-5 év körüli a gyerek, a szülők 3 éve elváltak.Ennyi értelme volt a forditott verziónak.

2013. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

6os logikus amit mondasz, de amit itt írsz:

"Az új kapcsolatban viszont a szerelem nagy, ők meg már megértek a döntésre, így belevágnak."


2 hét után nem lehet nagy a szerelem, az még fellángolás, alig tudsz a másikról bármit is, nem tudni mennyire stabilak lesznek az érzések, akár saját, akár másik részről. 2 hét után eljegyezni vkit nem vall túl nagy megfontoltságra.

2013. dec. 6. 11:38
 10/28 anonim ***** válasza:
36%

Nézd, ha a lányok kiadták az útját, csak mert nem vette el őket, amikor ők akarták, akkor utólag ne nyafogjanak. Ezek szerint annyira nem kellett nekik a fiú. Most, hogy talált mást, sírnak utána? Így jártak.

Mondom ezt nőként.

2013. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!