Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van értelme így eljegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így eljegyezni a barátnőmet, meg később házasság, közös ház stb?

Figyelt kérdés

27 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt, fél éve együtt élünk albérletben.

A kapcsolatunk elején, közepe táján is volt egy időszak, amikor nehéz időszakot éltünk meg, barátnőm sokat hazudozott, sok hülyeséget tett. Nem csalt meg, de rengeteg ocsmány húzása volt.

Ezek még mindig bennem vannak, talán sosem felejtem el őket, emiatt is nem bízom benne. Nem attól tartok, hogy megcsal, hanem hogy normálisan együtt tudnánk működni, mint pár.

Sokat veszekedünk, de ugyanakkor mégsem tudnánk elhagyni egymást, na meg azért sok jó is van a kapcsolatunkban, nem állandóan veszekedünk azért, de én olyan kapcsolatot akarok, ahol csak kisebb viták vannak, és azok se rendszeresek. Sajnos barátnőm elég temperamentumos nő, és bevallom most már én sem fogom vissza magam.

Rengeteget örlődök azon, hogy van-e értelme, összeillünk-e, érdemes lenne-e komolyabba belevágni, esküvő, később közös lakás, stb.

Mégis, valamiért nem tudom elhagyni, sőt, az eljegyzés is szóba került. De persze sok mindennek változnia kéne, de nem zárnám ki.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Valahol legbelül érzem, hogy nem lenne ez egy sírig tartó boldog kapcsolat, viszont nem tudom elhagyni, meg az is bennem van, hogy mi van, ha nem találnék egy normális lányt, meg azért barátnőmmel sok tekintetben egy húron pendülünk.

Ti mit tennétek?


2013. dec. 17. 10:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem bízol benne. Így minek? Házasságban sem fogod elfelejteni.


Se vele, se nélküle. Ezek ti vagytok.

2013. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember egy kapcsolatba felteszi a kérdést magának, hogy jó lesz-e, akkor ne tervezzen házasságot.


Két embernek akkor van jövője, ha a kapcsolatukba nincs "de".

Itt arra gondolok, hogy jó lenne "de"

Együtt tudnánk élni, "de"

stb.

Olyan lányt vegyél inkább feleségül, ahol nincs ott a de.

2013. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha elveszed, lesznek gyerekeitek, aztán közben rájössz, hogy mégsem kellett volna, lehet, hogy találsz valakit, aki igazi párod lenne, akkor mit csinálnál? Tudnád kezelni? Ha nem, és úgy érzed, hogy nem tudnátok normálisan együtt működni, mint pár, akkor inkább hagyd.

Ha mégis ő az igazi, mert közben valami megváltozik, az kiderülhet úgy is, hogy nem vagytok házasok, csak együtt éltek. Szerintem várj még, az idő segít a biztos döntésben.

2013. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most hagyd ott, mert két gyerek után már sokkal nehezebb lesz, akkor viszont meg már úgy húznál mint a vadliba. Ami nem működik, azt el kell engedni.
2013. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ilyen kapcsolatban vagyok én csak én vagyok a lany.. ésugyan olyan a barátom mint a te barátnőd..

nem leszel boldog ha elveszed:/

2013. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem úgy nem bízok benne, hogy megcsalna, hanem hogy együtt tudnánk működni normálisan.

Meg a régi dolgok sem múltak el valóban, most már nem jut eszembe minden percben, de 1-2 naponta így beugranak dolgok, aztán akkor megint kezdődik elölről a gyötrődés, a harag, és sajnos ilyenkor ingerültebb is vagyok a barátnőmmel.

meg még talán ami nagyobb problémám vele, hogy iszonyat rendetlen ember, meg nyáron öltözködhetne kevésbé kihívóbban, de a lelki dolgok jobban számítanak.

2013. dec. 17. 10:54
 7/31 egytüneményvagyok ***** válasza:
100%
Én biztos nem venném el.
2013. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is gáz, ha már így kell gondolkodnod rajta. ha ő volna az igazi, nem itt kérdezgetnél.
2013. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a sok kicsi egy idő után össze gyűlik egy naggyá. Tényleg meg akarod azt várni amíg ez megtörténik. Én úgy olvastam ki a soraidból hogy egymást tettétek tönkre te is megváltoztál a kapcsolat alatt ő pedig tett olyan dolgokat lehet figyelem felkeltésből ami lehet tőle is távol áll. Valószínűleg egymásra vagytok rossz hatással, egy kapcsolat inkább arról szól hogy a jobbat hozzuk ki egymásból nem pedig a rosszat. Gondold át mennyit változtatok és milyen irányba! Utána gondold el még csak 2 éve vagytok együtt, ez még nem sok, ha még több időt pazaroltok egymásra annál jobban fogjátok majd egymást utálni mert nem működött a kapcsolat. Én ezt látom mint kívülálló a soraidból.
2013. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem is az eljegyzésen, esküvőn gondolkozom most, hanem hogy egyáltalán együtt maradjunk-e.

Együtt élünk, így nem tudok félretenni, ha elhagynám, legalább haza mennék, tudnék valamennyit félretenni. Meg nem vagyok híve az olyan kapcsolatnak, ahol csak elvagyunk egymással mindenféle komolyabb terv nélkül. Így csak egymás idejét húzzuk.

2013. dec. 17. 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!