Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elakarom jegyezni a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarom jegyezni a barátnőmet milyen gyűrűt szokás venni azt a sima karikát vagy a köveset?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 12:40
1 2
 1/17 Noydra ***** válasza:
100%
Mostanában köveset.
2013. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
engem olyannal jegyeztt el a férjem áprilisban h 25 kis kövecske van benne amugy ugy néz ki mint egy karika gyürü csak kövek vannak a tetején :)
2013. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
27%
már nem divat a karika gyürü és hát öszintén szolva nem is túl szép:) Válassz olyat ami neked a legjobban tetszik, v olyat ami a bnöd ízlése:)
2013. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

engem gyűrű nélkül kérdezett meg.


tudta, hogy a karikagyűrű kiválasztásában részt szeretnék venni, és köveset pedig nem akartam. mi a karikával jegyeztük el egymást.



Úgyhogy változó



Sosem került szóba köztetek?


Nincs a környezetetekben olyanok akik nem régen jegyezték el egymást?


Mert így fel lehet hozni a témát

2013. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 egytüneményvagyok ***** válasza:
79%
Szerintem egy gyűrűt vegyél, ami mind felett áll, és ami kegyetlen, és sötétbe zár, mert bilincs.
2013. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

én a csajomnak fehéraranygyűrűt akartam venni egy kisebb gyémánntal kirakva.

de aztán megcsalt......

2013. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom hol mi a szokás. Mifelénk a megkérés egy köves gyűrűvel történik. Ezt úgy emlegetik kísérő gyűrű. A karikát pedig utána a pár együtt választja ki.
2013. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
szerintem köveset, 23/n
2013. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Amennyire én tudom kövessel szokás megkérni a lány kezét,és utána együtt megveszik a karikagyűrűt.De mostanában sokan csak karikagyűrűt vesznek és azzal is kérik meg a lány kezét.Gondolom,mert elég drágák a gyűrűk.
2013. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Azt ajánlom, hogy kövessel jegyezd el, vagyis az a kísérő gyűrű lesz. A karikát pedig majd együtt válasszátok ki, akár eljegyzés után akár az esküvő előtt.
2013. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!