Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy 19 m2-es szoba falát, és...

Egy 19 m2-es szoba falát, és plafonját 2X kellene lefesteni sima fehér diszperzittel. Mi adnánk a festéket, eszközöket, takarófóliát. Mennyit szokás kérni egy ilyen munkáért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem "szokás" így munkát kiadni. 600/m2
2010. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú, ennyiért még én is elvállalnám :D Mi az ugyanekkora szobánkat a párommal egy nap alatt simán kifestettük :D
2010. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt délutántól estig kész is. Magad is megoldahatod, nem nagy cikk ha már úgyis minden megvan.
2010. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szomszéd bácsi kért meg bennünket, hogy fessük ki a szobáját.

És nem tudjuk, mennyiért fessünk ki.

Azért kérdetem.

és ezek szerint mégis csak szokás így kiadni munkát.

:)))))))

2010. szept. 8. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem kérsz egy 5öst, meg némi üdítőt az ottlét idejére.

mindenki boldog lesz. sztem paréjság lenne jobban lehúzni az öreget. ha csak nem milliomos :D

2010. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mégis csak szokás így kiadni munkát. "

Hja, hogy magyarán az biztosítja az anyagot, aki fest! Hát így tényleg szokás. Azt hittem, hogy a te szobádat kell kifesteni, te biztosítod az anyagot, és az a kérdés, hogy mennyit adjál a munkáért... Na úgy nem szokás...

2010. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, valóban rosszul fogalmaztam.
2010. szept. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!