Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg programozott...

Valószínűleg programozott császárral szülök, mert harántos a babám. Igy is ugyanannyi pénz szokás adni, mint sima szülésnél?

Figyelt kérdés
A simáért 50ezret gondoltunk, hiába "illik" a magánrendelésen kifizetett összeg 10szeresét, nekünk ennyi van csak. Császárnál is ezt kell számolnom?
2010. jún. 24. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan annyit adtunk, mintha sima lett volna.
2010. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy kell. Én 100-at adtam. Nekem is császár volt, de még nagyon sok mindent köszönhettem a dokinak, azért ilyen sokat. De szerintem mindenki annyit ad, amennyit gondol és tud. Bőven elég az 50 is.
2010. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem akárhogyan is lesz a szülésem, max 30-at tudunk adni. igaz szerény, nem pénzéhes a doki, ha nem ad neki az ember, azt sem nézi.
2010. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos tényleg csak ennyi van, de én is azt gondolom, hogy eleget fizettem havonta a magánrendelőben. köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 24. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi 100-at adtunk, de azért, mert egész nap ott volt velem és munkaidőn kívül császározott már (sűrgősségi volt) és még utána is várt 2 órát, hogy biztosan jól vagyok-e. Másnaptól volt szabin és minden nap bejött, közvetlenül utazás előtt még bejött nekem varratot szedni, zárót írni és terhesen is sok baj volt velem.


Ha sima progis császárom lett volna munkaidőben, akkor kb én is 50ezret adtam volna. Teljesen korrekt összes egy egy órás munkaidőben elvégzett munkáért.

2010. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
összes=összeg
2010. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!!
2010. jún. 24. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!