Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért lett ekkora divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ekkora divat a fehérarany imádat és a sárga arany utálat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem divat, csak most már szerencsére lehet választani :) Nekem kiskorom óta nem tetszenek a sárga arany ékszerek, mindig inkább ezüst párti voltam. A férjem sem szerette a sárga aranyat, ezért lett az eljegyzési gyűrűm és a karika gyűrűink is fehér aranyak (illetve, mert tartósabb, mint az ezüst). Mivel csak ezüst ékszereim vannak, érdekesen nézne ki mellettük a sárga gyűrű :D De sok ismerősömnek van sárga arany gyűrűje, illetve keverve a kettő (fele sárga-fele fehér).
2014. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy különösebben divat lett volna, maximum több embernek tetszik és most már van mód arra, hogy nagyon sok fajta ékszer közül válogasson az ember.

Mind a férjem, mind pedig én mindig is ezüst ékszereket hordtunk, így mivel ezüstből nem szerettünk volna karikagyűrűket, ezért mi is fehéraranyból készült gyűrűket vettünk meg, mikor házasodtunk. És amivel megkérte a kezemet a férjem, az is fehérarany volt. A sárga arany nekem eleve nem is tetszik és a páromnak sem.

2014. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
nem tudom, szerintem igaza van az 1.nek, inkább már a választék nőtt. Nekem pl. sárga arany mindkét gyűrűm, de én is inkább a fehér aranyat szeretem, de az nagyon drága, úgyhogy az ezüsttel is megbékélek, nagyon szép az is. Viszont a férjemtől sárga arany eljegyzési gyűrűt kaptam, így sárga-fehér arany lett a jegygyűrű is.
2014. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, én a vöröset kedvelem:)


viszont a karikagyűrűnk sárga és fehérarany sávos../ezzel is jegyeztük el egymást/

Így az ezüs és arany ékszereimmel is szépen mutat

( aranynyakláncom is sárga arany, de fehérarany mintával, hasonlőt sem találok sehol a neten..)

2014. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Én is az ezüst ékszereket preferálom, tehát, ha már választhatok, akkor én is a fehéraranyra voksolnék. De nem hiszem, hogy ez akkora probléma... Mindenkinek más tetszik.
2014. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem lett nagy divat, csak lehet, hogy most a fiatalok éppen ezt preferálják jobban. Attól függetlenül a boltok tele vannak sima karikagyűrűvel és itt is láttam már kiírt kérdésben, hogy sokan még a klasszikus karikagyűrűt részesítik előnyben. Mondjuk a miénk is klasszikus lesz, csak annyi kivétellel, hogy lesz benne fehérarany is, nem csak sárga arany és a nőiben lesz néhány kő.
2014. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Sosem szerettem a sárga aranyat, nekem nem áll jól, "öregít". Így nekem is mindig ezüst nyakláncaim, karkötőim voltak/vannak. De manapság jobban elterjedt a fehérarany is, így bővebb a választék mint mondjuk régen. Mi is megbeszéltük a párommal, hogy az eljegyzési gyűrűm és a karika gyűrűnk is fehérarany lesz, mert neki is jobban tetszik mint a sárga arany. :)
2014. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem áll jól a sárga arany, fõleg fülbevalóban, sápaszt, az ezüst és a fehérarany sokkal jobban áll és tetszik.
2014. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem régrn sem tetszettek a sárgaarany ékszerek. Ált. kétfajta emberen láttam: fuxos, nagy láncok karikafülbevalóval, vagy öregasszonyokon.
2014. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

nekem a karikagyűrűm kivételéve minden ékszerem ezüst.

viszont a karikagyűrűnél úgy voltam vele, hogy szeretem, ha annak is látszik, ami: klasszikus karikagyűrűnek, aminek már évszázadok óta ugyanaz a jelentése.

2014. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!