Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt itt olyan, aki számított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt olyan, aki számított az eljegyzésre, de sikerült őt meglepni?

Figyelt kérdés

Évek óta vagyunk együtt, szeretjük egymást, stb. stb. Beszéltünk már többször az esküvőről-eljegyzésről. Mivel a negyedik évfordulónkat sikerült elszúrnom kicsit magamnak azzal, hogy egész este vártam a nagy kérdést, barátom mosolyogva kérdezte, hogy "Ugye nem gondoltad, hogy ilyen kiszámítható vagyok?", de azt megsúgta, hogy egy éven belül szeretne eljegyezni. Szóval nagyon izgatott vagyok, de nem szeretném elrontani azzal a párom örömét, hogy esetleg nem lepődöm meg a választott időpontban, meg hát nekem is jó lenne, ha sikerülne meglepnie (nem mintha ezen múlna, hogy szeretem-e).

Hozzáteszem, ha filmben tudom is előre, hogy ez lesz, akkor is mindig ráz a hideg (újranézésekkor) a lánykérés pillanatában. :)


2014. jan. 29. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Számítottam rá, és nem is lepett meg, de nem is vártam. Inkább volt ez "megbeszélés", de én ennek jobban is örültem :)
2014. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Húú, én vérbeli romantikus vagyok. :) De ő tudom, hogy meglepivel készül. :)

Egyébként gratulálok Nektek! :)

2014. jan. 29. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Még egy évet várni az eljegyzésre?A házasságra meg még 4 évet és hopppá el is úszott a fiatalságod....
2014. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen ! Sok éve együtt élünk már ,gyerekünk is van .Réges -rég átrágtuk ,hogy majd szeretnénk eljegyzést+ esküvőt .. Az utóbbi pár hónapokban ismét egyértelművé vált ,hogy közeledik az a bizonyos nagy nap . Nyáron a párom se szó se beszéd elkérte egy gyűrűmet ,mondván hogy kérje meg a kezem ,ha nem tudja a méretemet ? Innentől egyfajta lázban égtem ;-) Eljött a karácsony én szinte biztosra vettem ez lesz a nagy nap ...és nem ! Elkönyveltem magamban ,hogy na akkor ez is várat még magára ... Aztán dec.28.-án egy szombati délelőtt a párom elém állt a gyűrűvel a kezében és feltette azt a bizonyos kérdést. Én teljesen ledöbbentem ,meghatódtam minden :) ( Utólag kiderült direkt nem adta át karácsonykor :D ,hogy nagyobb legyen a meglepi )
2014. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak no comment, semmi köze hozzá, nem is kapcsolódik a kérdéshez, nem is tudja, mennyi idős vagyok, stb.

A harmadiknak köszönöm, megnyugtatott, tündéri történet! :) Gratulálok és sok boldogságot ezután is! :)

2014. jan. 29. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4.-hez hasonlóan, nekem is elkérte a párom az összes gyűrűmet, hogy namármost ő elviszi nekem megtisztíttatni. (mivel ezüst és rég hordtam, megszürkültek,feketedtek)


Persze tudtam, hogy megkéri a kezem. Mert sokat beszéltünk róla már. Minden alkalommal vártam, de csak nem került az ujjamra. Majd elvitt egy wellness hotelbe pár napra és ott kérte meg a kezem. Hiába számítottam rá, nagyon meghatódtam. Megszólalni sem tudtam a sírástól :)

2014. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi szépen ;-) ! Nektek is viszont ! (:
2014. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számítottam rá, mivel mondta, hogy szeretné majd megkérni a kezem, de az pontosan nem tudtam, hogy mikor csak anyit mondott, hogy 2012-ben. :)
2014. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek utólagosan is gratulálok, megnyugtattatok, én is biztosan meg leszek hatva. :)
2014. jan. 29. 15:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is beszéltünk már az esküvőről előtte, azt is átbeszéltük, hogy mekkorát szeretnénk, meg hogyan, mert barátok esküvője kapcsán felvetődött a téma, így én már pár hónapja nagyon vártam, de azt sejtettem, hogy nem fogja mások előtt, és hogy valami szép helyen fogja odaadni. A telkükön voltunk kettesben, ahol már azt hittem, hogy mégsem kell erre számítanom, de végül felküldött az egyik szobába, hogy ő most előkészít valami sütit, akkor már sejtettem, aztán onnantól kezdve annyira izgatott voltam, hogy az engem is meglepett:)
2014. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!