Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom miert nem akar eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miert nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

egy veletlen beszelgetes soran megtudtam,hogy nem tervezi.csak kesobbre.az idoka az volt hogy ido kell neki. Nem az bant hogy nem keri meg a kezem,az indoka.az az ido,mégis mire kell?

Ertelmes gondolatokat varok. koszonom


2014. febr. 10. 09:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerűbb lenne tőle megkérdezni, nem? Lehetséges okok pl : tul fiatalok vagytok/ rövid ideje vagytok együtt/ nem ismer meg eleg jol/ negatív tapasztalat előző kapcsolatból.
2014. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
fiatalok mar nem hinnem,elozo kapcsolatan tul van,rosszul vegzodot neki,de nem az alapjan dont vagy barmi ilyesmi.lelkileg megerositene a dolog,hogy tenyleg velem szeretne elni.
2014. febr. 10. 09:39
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg tőle.....
2014. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt ? Együtt is éltek ? ...
2014. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
72%

Az eljegyzés/házasság nem a kapcsolaton múlik, hanem az egyéneken. Értem ez alatt, hogy pl. 5 éve együtt vagytok de még nem érzi érettnek magát a házassághoz/eljegyzéshez.

Ha a kapcsolat rendben van akkor érdemes kivárni míg a másik fél is "megérik" a feladathoz. Itt nem a kapcsolat kora számít, hanem a másik eljutott-e már abba az életszakaszba. Az baj ha sürgeted, azzal nem segítesz a dolgon. Élvezd a jelenlegi helyzetet és ne a következő lépcsőn agyalj. Elfog jönni az is....

2014. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
88%
Vannak emberek akiknek több idő kell bizonyos dolgokhoz.Ne sürgesd!
2014. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
egyutt elunk kapcsulatunk elejetol. ugy tudom oktoberban vagy decemberben tervezi.
2014. febr. 10. 09:47
 8/55 anonim ***** válasza:
94%
OKTÓBERBAN?! Egyébként meg nem értem mit nyávogsz, egy évben belül tervezi...
2014. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
nem a februar miatt vagyok kiakadva,az ido kell szovegre.mert ha enyleg szeret,mihez kell ido? vagy nem biztos hogy velem akar elni? ezen akadtam ki.kozben,lehet nem igy van.
2014. febr. 10. 10:02
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

Kell neki idő. Mit nem lehet ezen érteni?

Októberig még két ilyen apróságon kiakadsz és akkor nem is fog eljegyezni.

2014. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!