Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miert van az, hogy a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a baratom meg 8 ev utan se akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

Nagyon jol megvagyunk,egyutt elunk,kozosek a szamlak,ugy elunk,mint a hazasok.Ha rakerdek,a valasz,mindig az,hogy-nem tudom.

Tisztaba vagyok vele,hogy semmi nem valtozna,de nobol vagyok,es mi vagyunk a gyuru utan.Ferfiak valaszat is varom.


2010. júl. 22. 21:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
"mi vagyunk a gyuru utan" - hányan vagytok ebben a kapcsolatban? Több nője is van a barátodnak?
2010. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarna eljegyezni, és nősülni,ha így is megkap mindent,amit egy feleségtől elvárna? Ha megunjátok egymást,akkor nem kell a válásra költeni.
2010. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Talán azért, mert neki tényleg nem fontos ez a dolog. Van, akinek a papír semmilyen jellegű kötöttséget nem jelent. Az hogy Ő nem akarja, szerintem nem gond. Ne erőltesd, mert akkor még rosszabb lesz.
2010. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Engem azért nem vett el nagyon hosszan, mert az anyjával kellett volna hétvégén együtt takarítani és főzni egy napon át, én meg nem voltam hajlandó, aztán 8 év után végül már nem volt lényeg.

Én akkor is és most is idiótaságnak tartom, hogy mi is együtt éltünk évekig, nem csaltuk meg egymást és nem volt hajlandó házasságot kötni a mamája miatt, mert azt nem szolgáltam eléggé.

Hát most sem fogom...

2010. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ékezete. Arra gondolt szerint hogy mi nők vágyunk a gyűrű után:-))
2010. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%
én ezért mondtam még akkor amikor összeköltöztünk albérletbe,hogy közös lakás,gyerek és egyebek csak akkor ha hivatalositjuk...magátol eszébe nem jutott volna,el lett volna kényelmesen élettársként,de mivel én ezt szerettem volna,rábolintott,neki mind1 (anniyt kért,hogy szervezek amit akarok,neki ne kelljen:D)
2010. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Én sem jegyeztem el a páromat, aztán ő ezt megunta és vége lett a kapcsolatunknak. Pedig, papírtól, gyűrűtől függetlenül is imádtam őt, de ebben az egy dologban valahogy nem tudtunk megegyezni. Nyolc év után külön is váltunk, ő pedig ne sokkal utána férjhez ment máshoz.

Azóta is bánom, hogy nem jegyeztem el és vettem feleségül. Egy kincset veszítetem el.

2010. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%

21:42-es,

Igen, értem, hogy arra gondolt, azért kérdeztem, hogy hány nője van a barátjának...

2010. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%

A gyűrű (és a házasság) az elköteleződés szándékát bizonyítja. A barátod nem akarja véglegesen elkötelezni magát, legalábbis veled nem. Ha mást mond, hazudik.


A barátnőmmel is kb. 8 éve játssza ezt a pasija. Gusztustalan. Mert ha ő egy jobbra vár, engedje el a nőt, aki viszont öregszik, mert 40 évesen azért mégse lehet szülni.


Tényleg... gyerek kérdéshez hogy áll? Hány éves vagy?


Igazság szerint minél előbb új életet kezdesz, nélküle, annál nagyobb esélyed van új párt találni. 35 körül már szinte lehetetlen, vagy csak nagy mázlival lehet.

2010. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen,ugy altalaban a nokre gondoltam,nincs ekezet a gepen.
2010. júl. 22. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!