Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Taplóság a menyasszonnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taplóság a menyasszonnyal megvetetni az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Egy félreértés miatt itt hagyott engem és kidobta a gyűrűjét úgy, hogy nincs is meg. Most, hogy kiderült az igazság, vissza könyörögné magát. Még nem biztos, hogy kibékülök vele, de ha mégis, akkor mondhatom neki, hogy vegyen magának új gyűrűt?
2014. febr. 11. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Taplóság...
2014. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezek utan nem taplosag. Ha kidobta, majd vesz maganak. En mondjuk ennyi esszel es bizalommal rendelkezo egyennel nem terveznek jovot, az biztos
2014. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem taplóság,de lehet,hogy nem örülne neki.
2014. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Vissza se fogadnám, mielőtt elhagyott még csak meg se bizonyosodott az ok valódiságáról?

Ha így álltok hozzá, akkor inkább ne csináljátok.

2014. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én sem örültem annak, hogy nem bízott bennem.
2014. febr. 11. 19:48
 6/16 anonim ***** válasza:
1%

A karikagyűrűt is kidobta? Mert a kövesgyűrűvel még nem jegyezted el.

Nem vennék neki másik gyűrűt.

2014. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de szerintem gyűrűtől függetlenül nem lenne jó házasság ebből a kapcsolatból.
2014. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Én ezt az eljegyzés meg házasság dolgot még nem erőltetném a helyedben. Látszik, hogy a nő megsértett téged azzal, hogy kidobta a gyűrűt, és ezen még nem vagytok túl. Ez a kérdés is azt mutatja, hogy haragszol rá. Előbb el kellene gondolkodni, hogy akartok-e egymástól még egyáltalán valamit, mert egy ilyen tüskével a szívben házasságot elkezdeni rég rossz.
2014. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

7. vagyok, még azt szerettem volna, hogy azért azt is vedd figyelembe, ha eldobta a gyűrűjét, akkor nagyon szomorú és főleg csalódott lehetett, még ha csak egy félreértés volt, akkor is.

Ilyenkor az ember totál összeroppan, és nem gondolkodik, teljesen átverve, megalázva érzi magát.

Nem védeni szeretném, csak gondolom, hogy nem simán az ő fejéből pattant ki valami a semmiből ami miatt ezt tette.

Még egyszer bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de tényleg nem tudom, hogy taplóság lenne-e, mivel nem ismerem a szitut.

2014. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem taplóság, de én nem is terveznék esküvőt ezek után.
2014. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!