Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Taplóság a menyasszonnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taplóság a menyasszonnyal megvetetni az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Egy félreértés miatt itt hagyott engem és kidobta a gyűrűjét úgy, hogy nincs is meg. Most, hogy kiderült az igazság, vissza könyörögné magát. Még nem biztos, hogy kibékülök vele, de ha mégis, akkor mondhatom neki, hogy vegyen magának új gyűrűt?
2014. febr. 11. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Valahogy úgy látom, hagyni kéne az az esküvőt, ebből nem lesz jó házasság.

Ha tényleg szeretném a párom és tényleg össze akarnék vele házasodni, biztos nem vetetnék vele magának eljegyzési gyűrűt. Esetleg úgy oldanám meg, hogy megvennénk a karikagyűrűket és az esküvőig a bal, utána a jobb kézen hordanánk és kész.

De szerintem nektek kár összeházasodni.

2014. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Hátha vagy olyan hülye,hogy még ezek után is elvennéd meg is érdemled, hogy megvedd újra. Én ha felhozná elmondanám, hogy én egy eljegyzési gyürűt vettem azt nem becsülte, főleg nem azt amit jelent, így második nem lesz.
2014. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
Alázd porig a csajt, aztán hagyd ott a francba.
2014. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha kibékülsz vele, akkor ne említsd a gyűrűt, sem a házasságot. Amikor a csajszi rákérdez, akkor pedig feleld azt, hogy majd akkor veszed el, ha megtalálja a lazán elhajított gyűrűjét, mert te ugyan nem veszel neki másikat. Aztán fotózd le az arcát xd
2014. febr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

Jajjajaj, ha a vőlegény csinált volna hasonlót, akkor itt most egészen másfajta válaszok érkeznének nőktől...

Egy nőnek mindent szabad, mi?

Nem kell finomkodni vele, tanulja meg hol a helye, különben sosem fog tisztelni.

2014. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem taplóság. De egy olyan emberrel, aki ennyire nem bízik bennem én jövőt nem terveznék. Keress magadnak más valakit! Őt meg rúgd se..be! Mert csak ezt érdemli! Ebből a kapcsolatból nem lenne jó házasság. Erre inkább most jöjj rá, mint 5 év mulva.2 gyerekkel a nyakadon.
2014. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!