Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti beszélnétek a menyasszonnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek a menyasszonnyal?

Figyelt kérdés

A történet:

A volt sógorom egy állat volt. Féltékeny, szexmániás, ki ha én nem típus. Uralkodó, minden úgy van ahogy ő mondja vagy akarja. Egyszóval egy idegbeteg.

A húgom 12 év után végre megszabadult tőle. A húgom a második felesége volt.

Nem is olyan régen voltam egy partin, ahol megismerkedtem egy nővel. Sosem láttuk egymást előtte, a nevét sem tudtam, szóval számomra vadidegen nő volt. Beszélgetni kezdtünk. Persze mindenről amiről 2 nő beszélhet. Meglepetésünkre kiderült, hogy bár mi nem ismerjük egymást de van egy közös ismerősünk, méghozzá a vadbarom volt sógor. Kérésére elmeséltem hogy milyen aljas volt a húgommal,és a válás is milyen kemény volt. (a vagyoni per még mindig zajlik)

Meglepetésemre elmondta, hogy a volt sógor az ő első férje volt. Vagyis az első feleséggel ismerkedtem meg. Elmesélte, hogy csak 7 hónapig voltak házasok, mert a házasság után pontosan azokat művelte amit a húgommal. Amíg nem voltak házasok minden szép és jó volt. Az esküvő után kimutatta az igazi énjét. Kiderült hogy a házat mg ők vették közösen, a válópernél 2 évet várt hogy kifizesse a részét. Mondta, hogy kár hogy a húgom nem kereste fel az esküvője előtt, mindent elmondott volna, hátha visszarettent volna..

Elmeséltem a húgomnak az esetet. Utólag mindenki okosabb lett, de most jön az érdekes része. A vadbarom behálózott egy fiatal 23 évest (40 éves a pasas) Mivel van ház, aminek a 30%-át ki kéne fizetni a húgomnak, de nem hajlandó, van autó ami a húgomé de nem hajlandó átadni, szóval látszatra mindene megvan, sőt pénze is van, csak éppen gyerektartást nem hajlandó fizetni, de a fiatal nő csak a jólétet látja és úgy tudja hogy a testvérem egy kígyó, egy rib*nc stb.. A húgom mesélte, hogy a közös lányuk említette, hogy az apja újra nősülni akar. A húgom szerint fel kéne világosítani a nőt hogy borzalmas élete lesz ha hozzámegy. Felhívtam az első feleséget is (vele jó kapcsolatban maradtam) és elújságoltam hogy lesz harmadik asszonyka is. Ő is arra hajlik hogy nem ártana elmondani az igazságot a fiatal lánynak, de szerinte csak olaj lenne a tűzre. Szerinte nem hallgatna rájuk és ők lennének a szemetek mert meg akarják akadályozni az esküvőt.

Szerintetek szólni kéne, hogy tudja mi vár rá?? Vagy tényleg hagyni kell tudatlanságban.

Ti akarnátok tudni az igazságot, vagy a pasasnak hinnétek??


2012. nov. 5. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretném tudni, ha ilyen férfival hozna össze a sors.
2012. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Nézd ha én lennék az arajelölt, irtó hálás lennék, ha felnyitnátok

a szemem.

2012. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
egy próbát mindenképp megér. beszéljetek vele. az első feleség is!
2012. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... ez érdekes.


A ti szemszögetekből szerintem rendes dolog lenne szólni. Nem vagyok az "árulkodás" híve, mert legtöbbször irigység, féltékenység és rosszindulat szüli, de nem akartok rosszat a lánynak, épp ellenkezőleg.


Viszont ha a másik oldalról nézem, rögtön azt hinném, hogy keresztbe akartok tenni neki. A tálaláson múlik minden: ha elmondjátok neki, látnia kell, hogy nem akartok rosszat. Elmondjátok neki, hogy milyen ember, és hogy az ő kezében van a döntés.

2012. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Mara Acoma ***** válasza:
52%
talán ha elég idős a gyerkőc, be lehetne vonni a beszélgetésbe, akkor nem fogja azt hinni a menyasszony, hogy csak keresztbe akartok nekik tenni.
2012. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Én is tudni akarnék róla, de vajon akarnék-e hinni egy vagy két vadidegennek, és nem akarnám-e inkább azt hinni, hogy csak keresztbe akarnak tenni a volt férjnek?!

Ettől függetlenül lehet, hogy megpróbálnám, de azért nem csak úgy, hogy nesze itt az infó, emészd meg. Valahogy.... Nem tudom.

2012. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
92%
Én a helyetekben mindenképp elmondanám, ha ő nem is hiszi el legalább a ti lelkiismeretek tiszta lesz.
2012. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szerintem a két volt feleség mondja el neki. (különös tekintettel az anyagi részre, ami amúgy az apropója is lehet a beszélgetésnek) Ha a kiscsaj nem jön rá arra, hogy gond van a pasival, ha két feleséget elfogyasztott, és ezek karöltve mennek hozzá erről beszélni, akkor totálisan hülye. De alapvetően nem azt kell tőle várni, hogy ne menjen hozzá, mivel ép eszű ember ilyen döntést maga hoz meg, és főleg a kettőjük kapcsolata alapján, amihez képest ez számára mégiscsak egy "pletyka" ,hanem azt hogy ezt úgy tegye, olyan óvatossággal vagy védőhálóval, hogy hogy ha számára is az derül ki, amit tőletek hall, akkor hamar ki tudjon lépni a kapcsolatból. Vagyis azt kell vele megértetni, hogy lehet hogy minden szép lesz, de lehet hogy nem, és erre is készüljön fel. Hogy aztán mit kezd ezzel az infóval az meg már csak az ő döntése
2012. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Elmondanám és nem érdekelne, ha esetleg nem hinne nekem vagy "támadna".

Gyanítom, hogy utólag azért elgondolkodna a dolgon, és esetleg jobban figyelne a jelekre... hogy "mi van, ha mégis". És akkor esetleg magától is rájönne, mi a helyzet.

2012. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg én úgy közelíteném a témát, hogy mivel a volt férj ne akar fizetni, talán elkezdenék érdeklődni a csajnál, hogy nem tudna-e ebben segíteni, vagy hatni rá vagy ilyesmi, és hát ha már így szóba került ez, valahogy felvezetném a többi témát is. Aztán lehet, hogy ez rossz ötlet, nem tudom.

#6 voltam.

2012. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!