Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek is nagyon gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz ha a vőlegény a fülem hallatára káromkodik h pénzbe kerül a jegygyűrű? Együtt választottuk és kb 70 ezer lenne a kettő.

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 13:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem annyira. A férfiak máshogy vélekednek az anyagiakról, mint a nők. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret, és nem akar elvenni, csak talán túlzónak tartja, hogy ilyen drágák a gyűrűk. A férfiaknak amúgy sem annyira nagyon meghatározó egy karikagyűrű, mint a nőknek.
2014. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nem tudom. Nem örülnék neki, de tény, hogy nekem sem tetszenek azok az árak, amikért lehet kapni, pedig nőből vagyok. Szerintem ezt ne vedd személyeskedésnek, inkább a mai világ hülyeségének, hogy kevés a bevétel és drága az élet.
2014. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
42%

Ezt más is hallotta vagy csak te?


Szerintem gáz és nem azért mert itt konkrétan gyűrűkről van szó. Bármilyen esetben kínosnak érezném, ha a párom anyagi kérdésekben vertyogna mások előtt. Mondjuk én nem is értem, hogy minek káromkodik?? Ha nem tetszik az ára, válasszatok olcsóbbat.

2014. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Valasszatok olyat, aminek az arat meg tudjatok fizetni.

Meg soha nem karomkodott elotted? Ne legyel mar ilyen kenyeskedo :)

2014. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

Azt megérteném, hogy dühöngene a drága gyűrűk miatt, DE...

De alapban nem szeretem azokat az embereket, akik káromkodnak, mint a kocsis. És ha ezt ráadásul mások előtt teszi, főleg mikor mellette vagyok, és porig aláz engem, akkor nem lenne ott semmilyen eljegyzés.

2014. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
Nem mindegy, hogy csak az ÉN fülem hallatára káromkodik, vagy mások előtt szentségel ezzel kapcsolatban!
2014. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
26%
Mennyire mondott csunyat?
2014. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
ó az én férjem az egész esküvő szerbezés alatt hőbörgött...biztos kell ez biztos nem lehet olcsóbban stb..pedig szinte mindent leolcsóbbítottam és alap lagzi volt, volt is rá pénzünk csak ők ezt másképp élik meg. Nem álmodoznak róla kislány koruk óta, másképp tekintenek az esküvő napjára. Mikor meglesz másképp gondol majd rá. Nálunk is azóta emlegeti hogy a miénk volt a legjobb a világon :)
2014. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Otthon mondta, ketten voltunk, pl. " Húzzam a f...am a gyűrűkbe is h az is mennyi pénzbe kerül" több alkalommal is...hát nem látom túl biztató jövőnek...
2014. febr. 12. 13:25
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
ja hogy így ez azért más sok, ezt nem bírnám én sem
2014. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!