Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy lesz a gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lesz a gyűrű?

Figyelt kérdés

A héten leadtam a rendelést az eljegyzési gyűrűre. A neten tetszett meg, ezért a méretválasztás érdekesen zajlott. A páromnak két gyűrűje van, amiket a gyűrűsujjain hord, de lenyúlni nem tudtam egyiket sem, mivel napközben mindkettő rajta van. Éjszaka titkos akcióban lemértem mindkettőt és arra jutottam, hogy kerület alapján olyan 60-as kellene neki. Inkább egyel kisebbet rendeltem, így 59-es lesz, de a párom vékony és édesanyám szerint az 59-es hatalmas lesz rá.

Megmondom őszintén most egy kicsit berezeltem. A párom régen kikötötte, hogy acél, vagy titánium gyűrűt szeretne, kísérő gyűrűre ne költsek sokat, úgyis a karikagyűrű a lényeg, viszont a probléma, hogy nemes acél és olvastam is a honlapon, hogy ezen méreten állítani javarészt lehetetlen. A csere nem tudom lehetséges-e, de amúgy is kicsit cikinek érzem, ha vissza kell küldeni, mert nagy. Az már nem olyan, vagy hogy is mondjam...

A kérdésem, hogy az átlagos testalkattal bíró nőknek kb mekkora az ujja? Illetve ti hogy élnétek meg, ha nagy lenne A gyűrű?



2014. febr. 22. 16:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52méretnél kizárt,hogy több kell neki!!!
2014. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem kizárt, hogy nagyobb kell neki 52-esnél. Szinte minden átlagos (170 cm/55-65 kg) barátnőmnek 53-as és 54-es kell és nem borzasztó vastagok az ujjaik.
2014. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mérhetted el. Pici keze van, az tény, meg az ujjak vége vékony, de nem az ujja végén hordja a gyűrűt, hanem a tövénél, amik azért elég vastagok, nem beszélve a bütykökről, azokon is át kell mennie a gyűrűnek. Biztos, hogy nagyobb 52-esnél, sőt az 59-es se tűnik annyira abszurdnak. A gyűrűméret nem arról szól, hogy ki mennyire vékony vagy kövér, ennyi erővel az orrméretemet is megtippelhetném a súlyom alapján.
2014. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

A kép alapján nem kizárt az 59 szerintem.


De legalább rendesek voltak az ügyfélszolgálatnál :)

2014. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

[link]


Egyik gyűrűjét mérd ehhez.

2014. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

51méretű az ujjam... remélem segít a kép valamennyit :)

[link]

2014. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megmértem tegnap ismét őket. Az egyik tényleg 19 mm körül van belső átmérőre, a másik csak 18 körül. Így akkor inkább a kisebb alapján rendelem azt hiszem.
2014. febr. 23. 19:09
 18/26 A kérdező kommentje:
Egyébként a linkelt oldalt kipróbáltam, van egy karikagyűrűje a páromnak, ami nagy rá, ezért nem hordja. Ez alapján az 65-ös lenne. Ez a gyűrű viszont tudom, hogy a hüvelykujjára is simán rámegy (örökség).
2014. febr. 23. 19:25
 19/26 A kérdező kommentje:
56-osban állapodtam meg végül magammal, a lap szerint van nekik, de délelőtt az ügyfélszolgálatos hölgy közölte, hogy kettesével vannak méretezve. Ennél kisebbet már tényleg nem mertem kérni, úgyhogy végülis 57 lett a nyerő. Most keresztben az ujjaim és remélem jó lesz! :)
2014. febr. 24. 15:32
 20/26 anonim ***** válasza:
Hú, azért az 56 és 59 között elég nagy a különbség ujjon hordva. Nekem nagy lett az eljegyzési gyűrűm, nem alakíttattuk, hanem a középső ujjamon hordom, jobb, mintha kisebb lett volna.
2014. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!