Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy lesz a gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lesz a gyűrű?

Figyelt kérdés

A héten leadtam a rendelést az eljegyzési gyűrűre. A neten tetszett meg, ezért a méretválasztás érdekesen zajlott. A páromnak két gyűrűje van, amiket a gyűrűsujjain hord, de lenyúlni nem tudtam egyiket sem, mivel napközben mindkettő rajta van. Éjszaka titkos akcióban lemértem mindkettőt és arra jutottam, hogy kerület alapján olyan 60-as kellene neki. Inkább egyel kisebbet rendeltem, így 59-es lesz, de a párom vékony és édesanyám szerint az 59-es hatalmas lesz rá.

Megmondom őszintén most egy kicsit berezeltem. A párom régen kikötötte, hogy acél, vagy titánium gyűrűt szeretne, kísérő gyűrűre ne költsek sokat, úgyis a karikagyűrű a lényeg, viszont a probléma, hogy nemes acél és olvastam is a honlapon, hogy ezen méreten állítani javarészt lehetetlen. A csere nem tudom lehetséges-e, de amúgy is kicsit cikinek érzem, ha vissza kell küldeni, mert nagy. Az már nem olyan, vagy hogy is mondjam...

A kérdésem, hogy az átlagos testalkattal bíró nőknek kb mekkora az ujja? Illetve ti hogy élnétek meg, ha nagy lenne A gyűrű?



2014. febr. 22. 16:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na jo lett??
2014. febr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Még nem kapta meg. :) Összemértem az egyik gyűrűjével, kicsit nagyobb, úgyhogy valószínű még így is nagy lesz. Lehet elég lett volna az 55-ös is.
2014. febr. 26. 16:02
 23/26 A kérdező kommentje:
A gyűrűk összemérve a másikkal teljesen fedik egymást, bár kicsit más az alakjuk. Ennek ellenére sajnos kicsit nagy lett az 57-es, 55-ös is elég lett volna. Valahol sajnálom és még dönt róla a párom (mostmár menyasszonyom), hogy kicseréltessük-e, de nagyon örülök, hogy lebeszéltetek az 59-es méretről, mert azzal nagyon durván mellé lőttem volna.
2014. márc. 2. 11:09
 24/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok az igenhez! :) Még mindig ki lehet cserélni, nekem is be kellett belőle vetetni. Sok boldogságot!
2014. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problematok a kovetkezo evekben! :) Ha a kozepso ujjarol nem esik le, akkor szerintem nem olyan fontos megcsinaltatni, az evek soran ugyis valtozni fog az ujja, de ezt o tudja. :) Sok boldogsagot!
2014. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Pont az a baj, hogy a gyűrűsre kicsit nagy, lecsúszik, a középsőn meg már szorul, nem kényelmes neki. Majd meglátjuk, én rábízom, ha szeretné kicseréltetjük, ezen ne múljon.

Annak viszont tényleg nagyon örülök, hogy rábeszéltetek a kisebb méretre édesanyámmal karöltve, mert nekem eszembe sem jutott volna, hogy ez nagy lesz.

Köszönjük, én is boldog vagyok, hogy igen volt a válasz! :)

2014. márc. 2. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!