Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hordanátok a karikagyűrűt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordanátok a karikagyűrűt az esküvőig a jobb kézen, ha a balra nagy lenne, vagy inkább egyáltalán nem hordanátok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Vetesd be a gyűrűt egy ékszeresnél :)
2014. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A jobb gyűrűsujjam vastagabb, mint a bal. Ezért, ha bevetetném, a jobb ujjamra kicsi lenne. Ez ezért nem opció:)
2014. febr. 25. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
én nyakláncon hordom a nyakamban
2014. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobb az egyik ujjam, de nem észrevehetően. Ha attól félnék hogy elhagyom/leesik/bele akadok valamibe, akkor inkább nem hordanám.
2014. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a jobb kezemen hordanám vagy a nyakláncomon...

Van aki hasonló cipőben jár mint te, neki 2 karikagyűrűje van (ffi).. az egyik méret a bal kezére jó, a másik a jobbra. Amíg nem lesz esküvő addig hordja az egyiket aztán a másikat.

2014. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
A nyakláncon hordást özvegy nénik művelik, szóval azt egyelőre nem tenném...
2014. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem hordanék karikagyűrűt esküvőig. Vagy köves gyűrű, vagy semmi.
2014. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Áttenném jobbra... Nagyon sok haas is bal kézen hordja, mert arra jó.

Sőt Amerikában (tudom nem a legjobb példa) , és sok más országban is bal kézen hordják házasság után.

Nekem is nagy különbség volt, féltem kicsit, hogy elhagyom, de azért nem esik le olyan könnyen. Kézmosáskor, stb nagyon ügyeltem..

Egyszer hajmosáskor lazán lerántottam (samponos víz), mi csak fél évig hordtuk így

Viszont a férjem fordítva van, balkezes, neki a jobb keze vékonyabb.

Szerintem be kellene veteni belőle, de nem akar, mer azt mondja pár év, és vasagabb lesz az ujja (apunak csak a kijujjara megy már fel a gyűrű)

2014. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira mindegy, hogy melyik kezeden hordod. Ezen nem múlik semmi.
2014. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindegy. Én meg házasként a bal kezemen hordom, mert a jobbra nem jön fel (ami érdekes, mert jobb kezemre jó gyűrű mintájára készült), és nem viszem el ékszerészhez, mert nekem tulajdonképpen így a jó.
2014. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!