Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom tegnap megkérte a kezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tegnap megkérte a kezem egy gyűrűvel, de én nemet mondtam. Erre fogta magát és elrohant. Mit mondjak neki? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 11:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%

19/20


Vagy csak nem ugyanazok írnak a különböző kérdésekhez? Ez eszedbe sem jutott mi? Na ezért nem kéne beszólni az embereknek :)

2014. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát persze, azokhoz pont másik 20 ember írt, pont teljesen más véleménnyel! :DD Sokakat már a %ról és a stílusáról meg lehet ismerni itt, sajnos.
2014. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

3 as vagyok, és nem lecsesztem hogy miért mondott nemet, hanem kérdeztem, nem egyértelmű,ott van a kérdőjel a mondatom végén!!

Továbbá, ha a kérdező már az elején leírta volna,mi a szitu,nem apránként csepegteti az infókat,meg se kérdeztem volna,bocsi.

Egyértelmű,hogy nem egy korosztály,negyvenen felüli a pasi,két nagy gyerekkel...Nálunk még divat volt megkérni a szerelmünk kezét, még ha gesztuserejű is...jelenleg.

Jelen esetben félévi ismeretség után...?Hát....szerintem se túl sokat kommunikáltatok erről a kérdésről eddig.

2014. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
41%
Olyan nevetséges itt néhány válasz. Miért csak a férfi döntse el, hogy mikor házasodnak? A nő nem erőltetheti, nem hozhatja fel, mert az szánalmas, de ha a pasinak épp kipattan a fejéből a gondolat, akkor a nőnek kötelessége igent mondani? És mi a frászkarikáért mondana igent egy ELJEGYZÉSRE, aminek a mai divattal ellentétben az a lényege, hogy kifejezi a pár HÁZASSÁGRA való szándékát a belátható jövőben (tehát nem 5-6 év múlva), hogyha nem is akar megházasodni? Azt pedig honnan szeditek, hogy a kérdező nem beszélt arról, hogy nem akar esküvőt, csak a férfi azt gondolta, hogy azért biztos igent mond majd? Egy kicsit gondolkodjatok már....
2014. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
61%

"Nem néz ki "házasodós" tipusnak"


Ennek ellenére megkért!

Te meg önelégülten kiírtad ide, hogy micsoda egy tuti nő vagy, mert elhajtottad a gyűrűjével együtt a pi...ba.


Ha meg nem kért volna meg, akkor meg itt vonyítanál, hogy "csak rabolta az idődet".


Remélhetőleg talál egy normális nőt!

2014. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
65%
A válaszaid hidegek és érzelemmentesek ,csóri srácot hagyd békén.
2014. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
23%
Ez vagy kamu, vagy vágyálom.
2014. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Fél év az túl hamar, szerintem.
2014. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
40%
kabbe
2014. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!