Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek milyen gyűrűvel kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen gyűrűvel kérték meg a kezét? Eljegyzési gyűrű . Vagy karika? (képek is jöhetnek ) Hölgyek, lehet dicsekedni, hiszen ez nagy dolog egy nő életében :-)!

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Mi van ezen dicsekedni való?

Ha a férjem egy függönykarikával kérte volna meg a kezem, akkor is boldog lennék.

Pénztárca kérdése is....:)

2014. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Nekem semmivel. Mégis jól megvagyunk!
2014. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem köves gyűrűvel kért meg a férjem, a karikagyűrűket csak a szertartás után kezdtük el hordani :) Nekünk ez a hagyomány tetszett jobban ("eljegyzési" ebéd/vacsora nem is volt, mert nem akartunk).

Ilyen az eljegyzési gyűrűm:

[link]

(Ő csináltatta, mert nekem az ilyen összefonottabb gyűrűk tetszettek :) )

Ilyenek pedig a karikáink:

[link]

2014. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen .. én is boldog lettem volna és büszkén viselném a kulcskarikát is ,ha TŐLE van . A dicsekvést szó köré jár az "-jel természetesen .. Bizony a szándék a lényeg, ez tény !
2014. jan. 21. 18:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi volt, csak nem gyemant, hanem egy arany lapocska a diszitese: [link]


Nem szeretem a koves gyurut, ezt en valasztottam - pontosabban nezelodtunk es ramutattam, hogy milyen szep. Egy evvel kesobb megkaptam a lanykeressel :)

2014. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csajok ! Nagyon szépek a gyűrűitek (: !
2014. jan. 21. 19:05
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a gyűrűt kaptam.

Smaragdköves :)


[link]


ÉS boldogan viselem <3

2014. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kép így hirtelen róla,de karikagyűrűvel kérte meg a kezem a Párom.Nem tudtam róla,igazi meglepetés volt akkor pár év együttélés után.

Arany karikagyűrű,fehérarany bemetszésekkel.Én nem szerettem volna külön köves gyűrűt,mert volt egy sajátom,azzal leakadtam egyszer a vonaton leszálláskor és nagyon megsínylette az ujjam :-(

Na meg nem is olcsó,így nekünk van két egyforma gyűrűnk onnantól.Eljegyzéskor a bal kezünkre húztuk,esküvőn pedig a jobbra és ott hordjuk(mindkettőnknek jó lett így is)

2014. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Lánykérős gyűrűm:


[link]


Karikagyűrűink:

[link]


Mind ezüst, és számunkra egyszerűen tökéletesek :)

A lánykérős gyűrű a valóságban is olyan, mint a képen, a karikagyűrűnkön a végtelen fonat mintája kicsit eltér a képen lévőtől, de mi nagyon szeretjük.

2014. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

[link]

ilyet kaptam én:) sajnos a kép nem adja vissza teljesen, hogy milyen élőben. a kő felé vékonyodik az arany szélessége, én nagyon szeretem:)

2014. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!