Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy gyűrűvel folyton gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy gyűrűvel folyton gond van kicseréltethetem az árának megfelelő összegű másik gyűrűre, ha még garanciális?

Figyelt kérdés
Kötelesek kicserélni , vagy mindig csak javítják?
2014. jan. 19. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen jellegű a gond szerintem. De ezt ott kell megkérdezned, ahol vetted.
2014. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, milyen gond lehet egy gyűrűvel _folyton_?!

Mert ha rossz a méret, vagy kiesik a kő a foglalatból, az egyszeri javítással orvosolható.

2014. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap már feltettem egy kérdést róla. 4 hónapos gyűrű tudom vékony azért görbül, de fehérarany és ennyi idő alatt még nem kéne így megkopnia, a kő kezd lazulni benne. Pedig vigyázok rá. Holnap viszem vissza és nem tudom kérhetem e hogy cseréljék ki? mert ez így nagyn nem jó dolog :(
2014. jan. 19. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd visszam és magyarázd el pontosan, mi is a bajod a gyűrűvel. Én egyszer kaptam egy szép aranygyűrűt az apámtól, méretre csináltatva stb. Egyszerűen nem tudtam elviselni. Forgattam, hajlítgattam, végül eltörött. Apám jól elvert miatta. ( akkor még lehetett) Nos, azóta se hordok gyűrűt. Még órát is csak akkor, ha muszály.
2014. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. a másik kérdésednél is írták, hogy nézesd meg máshol, független szakértővel, másik ékszerésszel vagy zaciban kérdezz rá. Ezek nélkül, te ki akarod cseréltetni, holott egyszer már visszaélve a bizalmaddal eladtak egy silány terméket. Csak például, nekem van egy vékony ezüst gyűrűm (3 ezer volt mindössze), amit éjjel-nappal hordok már 3 éve és egy karcolás nincs rajta és tokéletes kor alakú.

2. Így lehet, ha kicserélik, akkor ugyan olyan silányat kapsz.

3. Egyébként amíg garanciális a termék és gondok vannak vele, akkor első visszavételkor köteles vagy elfogadni, a javítást. Második alkalom után már ok kötelesek kicserélni, ha azt kéred.


De mindenképp vizsgáltasd meg máshol, mert így simán ráfogjak, hogy nem vigyázol rá és te nem tudod bizonyítani az igazadat.

2014. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen mindenképpen beviszem zaciba hogy mennyit ér. Sőt a másik ékszer boltot is megkérdem. Jó tudni hogy másodikra már kötelesek cserélni. Mert igen egy kellemetlen egy szituáció. Sajnos. Elég kellemetlenül érint a dolog. Mert mégis csak az eljegyzési gyűrűmről van szó , és bánt hogy szegény párom is ideges miatta :(
2014. jan. 19. 21:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah amugy elsőre már rámfogták hogy tuti én voltam a ludas de lássam milyen jó fejek megjavítatják. :(
2014. jan. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!