Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Magyarázza meg valaki, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arimateia kérdése:

Magyarázza meg valaki, miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Február 19-én volt a születésnapom. (nem kaptam ajándékot) 21-én, mielőtt hazautaztunk volna a szüleimhez, a párom elráncigált egy ékszerboltba és vett egy gyűrűt. Egy szóval se mondta, hogy nekem lesz, tök ciki volt az egész...

Megvette azt a gyűrűt, ami nekem tetszett. Aztán itthon tartott vmi zagyva beszédet. Gondoltam bénák a pasik, így rákérdeztem, hogy ez most lánykérés volt?

Erre mondta, hogy ez nem jeggyűrű, mert majd megvárja hogy megváltozzam blabla. Közben ölelés, összebújás.

Így én el se vettem a gyűrűt, amit nekem tartogatott, erre fogta, és beledugta a kabátzsebembe.

Egy hétvégén keresztül hurcolásztam a gyűrűt a táskámban, majd vasárnap visszaadtam, azóta itt kallódik.

És vérig vagyok sértve, és nem tudok túllépni rajta.

Ha nem akarja megkérni a kezem, akkor ne tegye, de mit kell cirkuszolni ezzel a gyűrűvel??? Nem is gazdag, hogy ilyen poénokat játsszon.

És ha nem kért meg, akkor elfogadjam a gyűrűt? Mit csináljak vele? Fel nem veszem, egyszer sem volt rajtam, az biztos! Nekem ez sértés! Adjam zaciba, legalább magammal legyek jó??? Rúgjam ki most azonnal???

Vagy én vagyok a hülye, és ez mégiscsak egy nagyon elcseszett lánykérés???

Komolyan mindenkinek ilyen macerás és kétértelmű volt???

Egy biztos, nem vártam nagy dolgokra, és most teljesen depressziós vagyok.:(


2014. márc. 8. 17:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%
Mégis mire értette, ha majd megváltozol akkor elvesz? Nekem is rosszul esne. Vett volna egy fülbevalót inkább, remélem meg tudjátok beszélni
2014. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
48%

TE vagy hülye!!!!



Világosan megmondta, hogy NEM lánykérés, "csak" egy ajándék. Valószínüleg a születésnapodra gondolta.


Ha meg annyira bunkó vagy, hogy nem fogadod el, amit ad, akkor megérdemled, hogy magadban fortyogsz, és a végén otthagy a barátod, teljesen érthetö módon.

2014. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%

Neked mi kétértelmű?

És milyen elcseszett lánykérésről beszélsz?

Kaptál egy gyűrűt ajándékba. Ennyi. Ő is megmondta, hogy ez nem jegygyűrű.

Egy fiú nem csak eljegyzéskor adhat gyűrűt, nem?


És ahelyett, hogy örülnél neki, itt pampogsz, és meg vagy sértődve! Már tétem, hogy miért mondta azt, hogy megvárja, hogy megváltozz.

2014. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
29%
A barátod simán bunkó.
2014. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
90%
tétem=értem
2014. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
85%

Eretlenek vagytok.


Ha tetszik, elfogadod a gyurut, ha nem, nem.

Es mi a sertes??

Front van, vagy mi, hogy mindenki ilyen erzekeny??

2014. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy nem eljegyzett, hanem a szülinapodra kaptál egy aranygyűrűt.

Attól tartok, hogy te csinálsz itt műbalhét, és te sem tudsz viselkedni.


eljegyzést vártál a gyűrű láttán, de csak ajándékot kaptál.

Ezért a hiszti.

2014. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
97%

Miért bunkó a barát?

Mert vett a kérdezőnek egy gyűrűt?


Ő az, aki el sem fogadta, és a zsebében hurcolássza.

És még a kérdezőnek volt ciki az ékszerboltban... gondolom ott is dúlt-fúlt, meg játszotta az agyát. A barátja meg éghetett, mint a rongy.

2014. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, mi a baj a gyűrűvel. Én is kaptam már gyűrűt, ami nem jegygyűrű volt (bár meg sem fordult a fejemben, hogy az). De nem sértődtem meg rajta, hordtam, mert tetszett.

Most azon vagy megsértődve, hogy kaptál egy gyűrűt, vagy azon, amiket mondott?

Csak mert nagyon a gyűrűn van a hangsúly, pedig azzal önmagában semmi baj nincs.

2014. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem add oda az utódodnak,mert ha ilyen hisztiket levágsz, tuti le leszel cserélve...
2014. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!