Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm erőszakkal azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm erőszakkal azt akarja hogy vegyek neki gyűrűt és jegyezzem el, vagy szakít velem! Ehhez mit szóltok? Illik kikövetelni a lánynak a fiútól a gyűrűt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 22:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ez gáz. Utálom az erőszakos, agresszív embereket, ezért engem tuti kiábrándítana. Szerintem nincs rendben az agyával valami.
2013. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%

Vennék neki egy kulcskarikát, ráhúznám az ujjára, és közölném, hogy ez a búcsúajándékom.

Vissza se néznék..

2013. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Jó nagy hülye vagy, ha így eljegyzed, én tuti kidobnám. Egy kapcsolat azon is alapszik többek között, hogy kompromisszumokat kötünk. Ha neked a jegyesség most perpill nem fér bele, akkor állj elé, hogy nézd kicsim később szívesen eljegyeznélek, de én még nem állok erre készen. Ha ilyenért szakít hagy menjen...
2013. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem vicceld meg, tedd tele az autóját pinpong labdákkal, és amint kinyitotta az kocsiajtót, gyújtsd fel a házát.
2013. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
99%
Nem illik. Sőt, nagyon gáz. Nem tudom mit gondol az ilyen lány, ezek után ő még örül a gyűrűnek?
2013. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%
Adj neki egy függöny karikát vagy egy 100 Ft-os gyűrűt aztán legyen boldog. Jegyesség önmagába még nem sokat jelent.
2013. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
86%
Mióta vagytok együtt?
2013. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanilyen ultimátumot kaptam, beszélhetnénk? Irj privit!
2013. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%

kedves kérdező, és 8as


én is kaptam ilyen ultimátumot, kitűzte az időpontot is hogy meddig kérjem meg, sőt addigra gyereket is csinálnom kellene neki.

Nem tudom mitévő legyek, úgy érzem ő irányít teljesen,

amúgy pont ma este akartam kiírni ezt a kérdést, de valaki beelőzött vele!

2013. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyesmit nem lehet kierőszakolni. Ha még nem érzed késznek magad, mondd meg neki és ne jegyezd el.
2013. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!