Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha balkezes vagyok, akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha balkezes vagyok, akkor is a bal kezemen kell hordani a gyűrűt és esküvő után a jobbon?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Gratulálok!

Én is balkezes vagyok, és én a bal kezemen hordtam, most már feleségként pedig a jobb kezemen. :) Szerintem ez független attól, hogy ki milyen kezes: bal, vagy jobb.

2009. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
ez kb olyan kérdés, mint:. ha balkezes vagyok, akkor jobboldalon van a szívem? :p
2009. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Igen, nyilván minden kívűlálló vadidegen ember tudni fogja majd, hogy milyen kezes vagy és ebből levonja a következtetést, hogy házas vagy-e vagy menyasszony...

Gratulálok.

2009. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én ugyan jobb kezes vagyok, és a gyűrűt is a jobb kezemen hordom. Nem érdekel, hogy ki mit gondol, hogy férjnél vagyok-e vagy sem. :D
2009. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha te a balkezedet használod, attól még a jobb kezed, a jobb kezed. Tehát esküvő után a jobbon hordjad!
2009. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem kell teljesen hülyének nézni a kérdezőt. Nem törvényszerű, hogy mindenki a jobb kezén hordja a gyűrűt. Mi most vettük meg a gyűrűinket a Kedvesemmel, és azt tanácsolták az ékszerboltban, hogy, az a legjobb, ha azon a kezünkön hordjuk, amelyiket kevésbbé használjuk. Tehát, ha balkezes vagy, akkor hord a jobb kezeden. Végülis nincs kőbe vésve, hogy melyiken kell hordanod. Nálunk az a szokás, hogy, jegyesként bal kéz, esküvő után pedig jobb kéz. Na, de nem azért hordjuk, hogy hirdető táblaként reklámozza "Házas vagyok!". Viseld azon amelyiken kényelmes, praktikus, nem ezen múlik mennyire lesz jó, és boldog a házasság! :)
2009. dec. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem jegyeztek el, csak érdekelt:) köszönöm a válaszokat és köszönöm aki megvédett!
2009. dec. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!