Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Felköszöntsem vagy mégse?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem vagy mégse? Részletek lent

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatomnak most lett vége 1 hete. A volt vőlegényemnek 2 nap múlva lesz a névnapja. Mondjam neki, hogy Boldog Névnapot vagy inkább ne? Ő még velem akar maradni és félek, hogy ha irok neki akkor azt hiszi ki akarok vele békülni, de ha nem irok akkor meg csak bántana.

2014. márc. 17. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy írj.

Ne keresd,ne irj,ne hivd.

Bármi olyat,amikor te keresed őt,még ha apróság is,biztatásnak fog venni.

2014. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

1 hete lett vége Ő még szeret Téged, nekem ez jön le. Ne ébressz benne reményt. Találkoztok köszönj Neki, de ennyi.

2014. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hagyjad most nagyon korai lenne .Tuti azt hinné hogy van még remény.


Mondjuk ha meg nem köszönted fel az meg elégé fájni fog neki föleg ha szépen váltatok el.


nehéz ügy

2014. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2014. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztos írnék neki. De a többieknek is lehet igaza.
2014. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
inkább ne!! újra próbálozna. :)
2014. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, viszont ha meg írnád neki, hogy "Csak boldog névnapot szeretnék kívánni, semmi többet" vagy valami ilyesmi, akkor azzal meg már tutira nem lenne boldog a névnapja; szóval lehet, hogy jobb lenne tényleg nem írni neki
2014. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Irtam neki, hogy Boldog Névnapot és annyit irt vissza, hogy köszi, úgyhogy igy jó meg is nyugodtam. :)
2014. márc. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!