Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 25 évesen eljegyzés? Várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen eljegyzés? Várjak erre a fiúra? Lent a részletek

Figyelt kérdés
25 évesek vagyunk a párommal, 4 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt élünk. Mindketten dolgozunk, boldogok is vagyunk. Régebben vitatéma volt az esküvő kérdés. Ő még jó pár évig nem akar. Viszont mindenünk közös, mindent együtt intézünk és veszünk meg. Együtt képzeljük el az életünket, együtt járunk nyaralni. Én úgy érzem, nem biztos a kapcsolatban és egy idő után lecserél. Szerintem 4-5 év alatt eldönti az ember ki a megfelelő, főleg ha hangoztatja is hogy én vagyok neki az igazi? Akkor mégis mi a baj?? Nem szeretnék egyszer csak a szüleim házában ébredni újra, hogy hopp lepattintottak, pedig mennyi áldozatot hoztam és mennyi mindent tettem meg valakiért, és no lám haza kell menni. Én felnőtt életre vágyom!
2011. júl. 29. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én ismerősömék 5 évig éltek együtt ... a lány kierőszakolta (de komolyan nagyon erőszakosan kérte már minden nap , hogy házasodjanak össze)és 1 év múlva már váltak is...a pasi úgy volt vele, hogy egy papír nem jelent semmit anélkül is szerették egymást...és sajnos egyre több ismerősöm megy szét házasság után pedig elötte semmi gondjuk nem volt egymással :S:S
2011. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megertem, hogy nem akarod, hogy lepattintson, de mi arra a garancia, hogyha osszehazasodtok, akkor ezt nem teheti meg ugyanugy? Manapsag mar 3-4 gyerekkel elvalnak sajnos. Olyan sokan vannak az ismerettsegi koromben, aki 6-8 ev utan hazasodtak...ra 6 honapra, 1 evre beadtak a valast.


Azt kerdezd meg tole, hogyha ossze akar veled hazasodni valamikor a jovoben, miert nem most, mikor mar ennyi eve egyutt vagytok. Te ugy erzed, hogy ezzel bizonyitana neked, hogy szeret. Aztan majd meglatod, hogy mit reagal.

2011. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

azért az anyagiak is közrejátszanak. Egy házasság nem csak érzelmi, hanem vagyonközösség is! Igaz, hogy az ő lakása ahol élünk, viszont a mikrót, ebédlőberendezést pl totál én fizettem, ill amint írtam minden közös. Ha ő is elgondolkodik az anyagi dolgokon ennek kapcsán, akkor én is hadd gondolkodjak el ezen. Én nem gondolkodtam ilyeneken, azt gondoltam, hogy ez természetes, hiszen nem te meg én vagyunk, hanem mi és nagyon szívesen vettem-veszek bármit. De ahogy ő sem akar rosszul járni, úgy én sem.

Számomra a házasság egy közösség- minden értelemben! És nem akarom, hogy kihasználjanak x évig.

És egy esetleges elválás esetén épp elég a lelki sokk, még azon is kelljen agyalnom, hogy mennyi minden van ott amiért verítéket dolgoztam az iskola mellett is!

2011. júl. 29. 17:19
 4/14 A kérdező kommentje:

első komm: köszi szépen. dehogy erőszakolom, 2-3x előjött, inkább csendben maradok azóta. de ez nem azt jelenti, hogy nem gyötörnek a gondolatok. mégis mennyit kell még várnom.

a mai világban már nincs olyan hogy garancia. vagy bevállalod vagy nem. Én a páromért a nyakamat tenném, nagyon szeretem és sokáig vele maradnék. De ha csak az elutasítást érzem, meg hogy majd majd majd, hát én abba belefáradok. Nem 40 évesen akarok férjhez menni és szülni.

Mindenesetre ezért a fiúért bármit megtennék, vállalva minden kockázatot, és fáj, hogy fordítva nem érzem ugyanezt!

2011. júl. 29. 17:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én párom a gyerekkel volt így. Egyszerűen nem akart, amit én magamra vettem. Eltelt 7 év és hirtelen megváltozott. Lett egy kisbabánk és nagyon jó apa, imád minket és mi vagyunk neki a legfontosabbak. Attól, hogy nem akar esküvőt, még nem biztos, hogy téged nem akar.
2011. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
első vagyok : jajj nem úgy értettem, hogy erőszakos vagy... :D:D:D
2011. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
megint első: csak ha szeretitek egymást nem biztos, hogy egy papír bármint változtat :))) bocsánat ha félreértetted :D:D:D
2011. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát, ha nem változtat, akkor miért ne írná alá? Ha ebben olyan biztos! Nem vagyunk már tinik, akik nem élték ki magukat! :)


Első: nem értettem félre :D


Majd lesz valami... vagy nem..

2011. júl. 29. 17:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem üljetek le és beszéljétek át a dolgokat, hogy ő, hogyan is képzeli el a jövőt. Akar lánykérést és esküvőt vagy sem. Neki is elmondhatod amit itt is írtál, hogy nem szeretnél majd 40 évesen házasodni és gyereket szülni.

Ha szeret akkor ezeket megérti, és nem az lesz, hogy felháborodva ott hagy és elmegy a haverokkal sörözni, és nem fogja mondani a majd, majd szituációt.

Őszintén szólva 4 év alatt már tudnod kellene, hogy ő mit gondol erről a témáról.

Ha végül az lesz a válasza, hogy ezeken a procedúrákon nem akar végig menni, akkor átgondolhatod, hogy vele akarsz maradni vagy sem. Ha igen, akkor szerintem nem egy boldog kapcsolatban leszel, mindig az esküvőre fogsz vágyni és a viták folyamán felfogod hozni neki mindig.

Ja és mi van a gyerek dologgal? Erről is az a véleménye, hogy még várni akar jó pár évig?

Bocs, de szerintem egy férfi már a kapcsolat 1-2 évében tudja, hogy a barátnője az a lány akivel tervezni akar, vagy sem. A többiek csal halogatják a dolgokat amíg nem találnak jobbat.


Párom már 1 év után tudta, hogy megakarja kérni a kezem, és mellettem akar megöregedni, tőlem akar gyerekeket, és azt akarja, hogy én legyen a felesége. 1,5 év után kérte meg a kezem!

2011. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
első :D nem nem rád értettem, hogy erőszakos vagy :))
2011. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!