Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Idézet ötletek? Elég bonyolult?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idézet ötletek? Elég bonyolult?

Figyelt kérdés
Szóval a következő szituációhoz kellene valami idézet: Nem vagyunk a párommal összeházasodva, majd nyáron lesz a lagzi. Eljegyzés már volt természetesen. Szerdán lesz a 22. születésnapja. A kislányunk aznap lesz 1 hónapos. Mióta megszületett úgy érzi hogy kicsit megváltoztam vele szemben, azt mondja már nem érzi hogy szeretném, vagy nem úgy mint eddig. Ez persze nem igaz. Az ajándék már megvan, egy egy egyforma gyűrű, neki is nekem is.(Tudom hogy szereti az ilyen dolgokat, ami mutatja hogy össze köt minket.) Ehhez a szituációhoz szeretnék idézet ötleteket! Ő 22 lesz, de sokkal komolyabb a koránál, vezető beosztásban dolgozik, 17 éves korában már egyedül élt, dolgozott suli mellett. Én 25. Köszönöm! :)
2014. márc. 24. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Te a férfi vagy a nő vagy?
2014. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki a férfi, és ki a nő?
2014. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kicsit szétszórt vagyok a picúr mellett, én nő :)
2014. márc. 24. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

zeneszöveg :P :P


" Otthon már szép nagy a család

Minden vágy teljesült

De bennem még izzik a parázs

Azt hittem rég kihűlt"


"Az asszony már túl kövér

Mindig csak enni kér

Ha esténként megjövök

Két fröccsöt belökök"


"Tükrében nézheti magát

Engem nem érdekel

Párnámon érzem a szagát

Úgy érzem, menni kell"


"Egyszer majd véget ér

A sok részes képregény

Többé már nem jövök

Menekülök, menekülök."


"De ha egyszer megszökök

A kocsmában szédülök

Vár rám ott sok haver

Sört iszunk whiskyvel"


"De ha egyszer megszökök

A kocsmában szédülök

Vár rám ott sok haver

Sört iszunk whiskyvel"

2014. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Törődsz vele is, nem csak a picivel? Nagyon sok nő elfelejti, hogy a férjnek is szüksége van rá! Nem kell minden idődet a babával töltened ! Talán tisztázzátok, hogy miért érzi úgy, hogy már nem törődsz vele? Ez többet ér, mint bármilyen szép idézet!
2014. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!