Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Írjatok akik ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjatok akik ebben a helyzetben vagytok. Párod ezerszer elmondta veled akarja leélni az életét, házasságot, gyereket akar mégsem lép? Nem kér meg? Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég egy olyan választ olvastam, ahol valaki írta fázisai vannak annak a bizonytalanságnak amibe ez miatt kerülnek a nők.

Először sír, ha megkérdezi a barátja miért nem mondhatja meg neki, mert ha elmondja "kihisztizi" az eljegyzést.

Ha nem mondja el, tovább rágja magát belül, barátoknak szégyenli elmondani.

Utána mi következik? A megkeseredés? Kiábrándulás?

Mit gondoltok erről?

Mi lenne a legjobb ebben a helyzetben?

Várni? Meddig? Megkérdezni? Akkor sürgetésnek érzi...?

Ki van még ebben a helyzetben?

Nem értem miért kell idáig eljutni ha közben gyakran elmondja te vagy az akivel el akarja élni az életét.

Miért nem lép? Az esküvőről is álmodoztok... Miért nem lép?

Vagy ha mégse akarja miért nem mondja?

Én ezt komolyan nem értem! Véleményeket várok!


2014. márc. 30. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem kapott Tőled elégséges információt arról, hogy Te is szeretnéd.
2014. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert neki is érezni kell, hogy akarja és ha nyaggatod érte nem fogja érezni csak a nyaggatást.
2014. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lép, mert neki nem olyan fontos, mint neked. Vagy csak nem érzi úgy, hogy te lennél az igazi, és csak addig van veled, míg meg nem találja.

Esetleg: nem lép, mert bár te vagy az igazi, még XY dolgot meg akar tenni, el akar érni, mielőtt összeházasodnátok. Pl.: lakás, új kocsi, előléptetés...

2014. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ööööö... Te a lány vagy?....
2014. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Mióta éltek együtt? Hány évesek vagytok? Dolgoztok, megéltek önállóan? Ki tudnátok fizetni egy esküvőt?


Ezek mind fontos tényezők ám. Enélkül nehéz választ adni...

2014. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Hasonlo helyzetben voltam. Annyi kulonbseggel hogy meg egyutt sem eltunk. Persze o is mindig kozos eletet akart. Rossz volt nezzni hogy a kornyezetemben mindenki egyutt el hazasodik gyereket var mi meg ilyen mindennap talizunk kamasz szinten voltunk. Utanna mar azt ereztem hogy ennek semmi ertelme mar nem tudnek orulni az egyuttelesnek sem. Szakitottam es jo dontes volt. Ha egy felnott ferfi nem tudja mit akar evek utan sem attol menekulni kell.
2014. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Párod ezerszer elmondta veled akarja leélni az életét, házasságot, gyereket akar mégsem lép?


Egy szót kell kérdezni.Mikor...

Ha erre kitérő válaszokat ad akkor egy darabig ne számits semmire.


Soha nem értettem miért kell ebből ekkora nagy ügyet csinálni,miért kell sirni miért kell forumokon megbeszélni az ilyen dolgokat,nem egyszerübb rákérdezni?

2014. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt.... Én 25 voltam, a párom elvált 31 éves, mikor összeköltöztünk. Pár évig azt mondta az esküvőről, hogy ő soha többé. Aztán pár évig nem mondott semmit, nem volt téma köztünk. Azt leszögeztem, hogy csakis házasságba vagyok hajlandó szülni, bár nem volt téma a gyerek sem, nem akart, azt mondta. Így éltünk 7 évig együtt. Egyszer csak megkérte a kezem, váratlanul. Nem volt romantikus lánykérés, csak elkezdte mondogatni, hogy házasodjunk össze. Az esküvő után meg úgy döntöttünk, mégis kellene egy baba. A kisfiunk 4 éves, imádjuk egymást.

Utólag azt mondja, ha csesztettem volna vele, akkor sosem vett volna el, hanem elmenekül, akármennyire is szeret.

Én meg úgy voltam vele, hogy az a fontos, hogy szeret és jó vele, nem a papír.

Ez csak úgy ment, hogy a párom mindig is, papír nélkül is teljesen el volt felém köteleződve, együtt építkeztünk, mindent megbeszélt velem, velem tervezett mindent....Ez nálatok hogy van? Miért sürgetnéd az esküvőt?

2014. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Korkin ***** válasza:
88%

Én is hasonló helyzetben vagyok. 2 és fél éve vagyunk együtt, kb. 2 éve lakunk együtt saját lakásban. Tavaly tavasz-nyár elején szóba jött komolyabban az eljegyzés téma. (addig is tudtuk h mindketten házasságban akarunk élni majd) Elkezdett faggatózni, jártuk a boltokat, nézegette h mi tetszik..beszélgettünk esküvőről is, h ki h képzeli el, egészen a díszletekig bele mentünk a témába. Aztán mintha elvágták volna. Eltelt a nyár, a tél, most újra tavasz van és csak csend van erről a témáról. Én persze karácsonykor felhoztam a témát, mivel már előtte is "szabad" volt ilyenről beszélni, talán nem vette hisztinek, de válasz nélkül maradtam. (igazából én megjegyeztem h azt hittem h már "más formája lesz a kapcsolatunknak..de erre is csak hallgatott) és azóta is.

Nem tudom mire vélni. Ha nem akart a közeljövőben ilyesmit, akkor minek kellett ezt csinálni? Teljesen elbíztam magam és azt hittem ő más mint a többi ffi, ő nem várat feleslegesen. Hisz tudjuk mindketten mit akarunk és nem vagyunk már olyan csitrik sem. (26L/27F)

Most meg már ott tartunk, h szomorú vagyok, felültetve érzem magam és a témát meg egyáltalán nem merem felhozni. Kicsit olyan ez mint az időzített bomba: csak szóba ne kerüljön a dolog, mert már annyira frusztrált és ideges és szomorú és minden vagyok h félek csak robbanni tudnék..annak meg sok értelme nem lenne..

így hát marad a várakozás..igazságtalan dolog ez a lányokkal szemben..de mit tehetnénk?!

Sztem a te párod is vm hasonló lehet és h miért nem lép azt a jóég tudja..ha tudnám én is sokkal okosabb lennék az én párkapcsolatomat illetően..csak annyit tudok mondani, h megértelek maximálisan és sajnállak.

A bizonytalanság a legrosszabb az egészben. Én másokkal ellentétben nem tanácsolom h beszélj vele róla. Miért ne? Nos, egyértelmű nálatok is, h akar téged. Világosan kifejtette h esküvőt is akar..arról pedig felesleges megkérdezni h mikor, mert

1. Ha mostanában, akkor úgyis azt mondja majd egyszer, h meglepetés legyen

2. Ha meg nem mostanában, akkor is ugyan ez lesz a válasz.

Azzal előrébb lennél? Csak tovább agyalhatnál..

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de sztem patt helyzetben vagyunk, ez a véleményem. :(

2014. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Beszélni kellene róla, hogy mikorra tervezi? Lehet úgy van vele,amig a gyerek téma nem aktuális addig minek házasodnátok? Évekig meg gondolom nem akar jegyben járni.

Együttéltek már? Mióta vagytok együtt? Mennyi idősek vagytok?

Az nem kihisztizés, hogy megmondod neki, hogy te már vágysz,házasságra, gyerekre, és beszélgettek erről. Nem ezzel kell nyaggatni, de miért ne tudná,hogy te már igenis vágysz rá?!

2014. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!