Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egyre több nő...

Miért akar egyre több nő kapcsolatokat és házasságot szétszedni?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyet hallok ,hogy működő kapcsolatba másznak bele egyesek. Én sose tennék ilyet. Vagy túl konzervatív vagyok és most már ez természetes?
2011. aug. 15. 05:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Ott, ahol semmi gond nincs, hiába is próbálkozna. De tudod ha a másik hagyja magát...
2011. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
az egy dolog, hogy ahol semmi gond nincs, ott hiába próbálkozna, de akkor is ez egy gerinctelen dolog szerintem.
2011. aug. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Arról nem is beszélve, hogy olyan házasság a világon nincs, ahol soha nincs semmi gond, és ahol ne lennének labilisabb időszakok. Nagy álszent az első válaszoló.
2011. aug. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%

Igazad van!

Nálunk is egy labilisabb időszakra várt a nő,aki már régen kiszúrta magának a férjem...

Sajnos,gyenge volt,és elcsábult,de megbocsátottam, a nő pedig hoppon maradt,és mi boldogabbak vagyunk mint valaha!

Szóval,nem minden fehér,és fekete.

Számomra a nős férfi tabu,de sajnos vannak ilyen gátlástalan nők,akiket nem érdekel...

Én nyugodtan alszom legalább,az ilyenek meg számoljanak el a lelkiismeretükkel(ha van nekik)

2011. aug. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok álszent, csak magamból indulok ki. Ha kapcsolatban vagyok, nálam aztán hiába próbálkoznak. Egyrészt mert miután én vagyok foglalt, nekem kell hűnek lennem, másrészt ha a kapcsolatom tökéletes -és ez nem rózsaszín felhőt jelent, hanem azt, hogy az én elvárásaimnak megfelel- akkor lehet a csábító az ideálom is, akkor sem érdekel.
2011. aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos sokan meglovagolják azt, ha egy egyébként jól működő párkapcsolatban éppen válságos a helyzet vagy mélypont közeli.

Ez mindenképpen rosszhiszemű és elítélendő dolog a betolakodó harmadik részéről, hogy kihasználjon egy pillanatnyi gyengeséget.

Persze sok függ a párkapcsolati felek jellemétől.

Íme a mi példánk: (elég sok kiírásomból lehet ismerős) mi most szét is vagyunk költözve, nincs végleges szakítás kimondva. Most még bármi lehet, szét is mehetünk, újra egymásra találhatunk. És van nekünk is egy ismerős nő, aki nem túl régen elvált és köztudomású, hogy mekkora fazshiányban szenved. Félreérthetetlen gesztusokat tapasztaltam a részéről és amiket ismerősöktől is hallottam, hogy velem kapcsolatban hogy vélekedik... hát... egy szavamba sem kerülne.

És én kerülöm őt és amennyire lehet leépítettem. És megmondjam miért: mert bár most szét vagyunk, ahogy mondtam még nem végérvényesen, így nekem nem fér bele egy kósza numera. (itt részben igazat adok annyiból az elsőnek, hogy egy hibátlan kapcsolat valóban nem kikezdhető, egy pillanatnyi gyengeség ugyanakkor jellemfüggő, hogy mennyire vihető a kísértésbe valaki)

2011. aug. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
A kérdést úgy is fel lehet tenni, hogy miért hagyja magát annyi férj elcsábítani, ha működő kapcsolatban van?
2011. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Miért hagyja magát minden férfi elcsábítani, ha működő házassága van? Ennyire álszentek ne legyünk már, ha nekem kapcsolatom van, ami jól működik, és imádom a párom, sose csalnám meg, bárki bármennyire is próbálkozna. Ahol meg félrelépnek ott gondolom van vmilyen probléma, akár a szexben, vagy a feleség nem olyan már mint volt, vagy egyszerűen a férfi változott csak meg. Az meg a feleségtől "gáz" hogy megbocsát a párjának X félrelépést.... ilyenkor sztem nem hirdetni kell, meg büszkének lenni rá, hogy "jaj megcsalt a párom, de megbocsátottam, és a másik nő hoppon maradt", hanem észrevenni, hogy bizony felültették az asszonykát elég szépen. Egyszer csaltam meg a párom, aminek oka volt, nem szerettem már úgy mint rég, és még sorolhatnám, és nem a 3. fél volt a hibás, hanem ÉN, mert engem sem kellett túlzottan kérlelni hogy menjek bele a dologba.

És még mielőtt bárki belém kötne, hogy r.ibanc vagyok, akkor elárulnám hogy férfi vagyok.


34/F

2011. aug. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
36%
...mert a férfi alaptermészete poligám, és aki ezt tagadja az nem ismeri a természetet.Tehát, ha a férfi hűséges, az nem természetszerű állapot. A nő pedig leginkább biztonságra vágyik, ezért hajt a házasságban élő férfira, mert az bizonyítottan alkalmas a párkapcsolatra.Ennyi.
2011. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
abban a kapcsolatban ahol szeretik és tisztelik a egymást, ott fel sem merül a félrelépés lehetősége.
2011. aug. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!