Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Karikagyűrűt, de hol, mennyiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrűt, de hol, mennyiért?

Figyelt kérdés
Elhatároztam magam, jövő hónap végén (máj.) megkérem a párom kezét. 14 éve vagyunk együtt, 2 kisgyermekünk van, de az esküvőig még nem jutottunk el, sőt a lánykérésig sem. Nagyábból tudom, hogyan is fogom megkérni a kezét, viszont nem tudom, hogy a gyűrűkkel mi legyen. Nem szeretnék eljegyzési gyűrűt venni, hanem fehér aranyból karikagyűrűt. Kettőt. Egy férfit (nekem), egy nőit (neki). Nagyábból tudom mekkora gyűrű kell az ő ujjára. Nem szeretnék drágát, de mégis mennyibe gondolkodjak? (Tudom, a felső határ a csillagos ég) Esetleg tudtok jó helyet, ahol érdemes csináltatni? Belső felébe talán felirat. Mennyi idő, mig elkészítik a gyűrűket?

2014. ápr. 1. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 2 hét és ha csak egyszerű feh.arany gyűrű akkor kb 70ezer
2014. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hallottam Titán és Ródiumozott ezüst karikagyűrűről is. Azt nem illik?


Nem szeretném a párom véleményét kikérni, totál meg szeretném lepni.

2014. ápr. 1. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem illik aranyon kívül egyéb fémből csináltatni a gyűrűt, csak ha mindketten azt szeretnétek. Ha ő nem mondja, hogy nem szereti az aranyat, vagy pl. ezüstöt szeretne, akkor jó nagy pofátlanság az ezüst vagy titán gyűrű.
2014. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg óvatosan meg tudod kérdezni, hogy milyen fémből készült ékszereket kedvel inkább, vagy tudod milyen ékszerei vannak, az segíthet, de ha ezüstjei vannak is érdemes fehéraranyat választani, mert ez mégiscsak egy komoly elhatározás.
2014. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ezekkel a bevont gyűrűkkel az a baj, hogy hamar sérülnek kopnak, csúnyulnak.


csak akkor "szabad", ha a párod is arra vágyik...


biztos vagy benne, hogy nem szeretnéd gyűrű nélkül megkérni?

mert jobb lenen együtt választani

(az én férjem így tett, nagyon örültem neki)

2014. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, először is gratulálok!


A karikagyűrűt szerintem is jobb együtt választani, ahogy már előttem is írták. Ha nem akarsz drága eljegyzési gyűrűt, akkor vegyél ezüstöt cirkónia kővel, a karikát pedig majd együtt kiválasztjátok. Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem sokkal jobban illik a pillanathoz az eljegyzési gyűrű, a karikagyűrű pedig szerintem a legtöbb nőnek olyan, hogy azt együtt választanák ki.


Az árakról: a karikagyűrűink aranyból, mindenféle díszítés nélküli domború, klasszikus karikagyűrűk, 80e ft volt a kettő együtt, az Uránia ékszerházban vettük.


Ezüst eljegyzési gyűrű a lánykéréshez:

2240 ft

[link]


4890ft

[link]


12 200ft

[link]


Karikagyűrűk:

Itt 56e/pár-tól már vannak szépek, nem tudom, mennyire szeretnél egyszerűt, vagy olyat, amin díszítés is van, szerintem ha bemész egy kisebb ékszerboltba, az egyszerűbb gyűrűk mindenhol 30-40e-től kezdődnek, feltéve, ha tényleg aranyat akarsz (és azért az az időtállóbb).

[link]

2014. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok!én Pesten keresek ékszerboltot,ahol titán ill. acél karikagyűrűket vehetnénk.Webáruházból nem szeretnénk intézni.Köszi előre is :)
2014. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!