Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mire számitsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire számitsak?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyok együtt a párommal én 20 éves vaguok ő pedig 28.május 1-jén lesz a ballagásom, ő pedig megkérdezte minek örülnék.mondtam neki hogy egy szep gyurunek mert amit most hordok (sima ezüst gyürü) már nem szeretem.mondta hogy rendben,de pár nap mulva ki derült h eljegyzesi gyürüt venne nekem.en termeszetesen nagyon örltem elujságoltam anyának a hírt erre ő mondta hogymeg kell apától is kérnie meg az ő szüleinek is ott kell lennie a lánykérésen ez pedig nem kivitelezhető mert a párom tesoja is ugyanekkor ballag és nem egy városban lakunk.a páromazt mondta h ő azt hitte h csak annyi h megkéri a kezem utánna pedig bejelentjuk a szülőknek. ő kicsit szégyenlős és nem tetszik neki ez a sok macera.szerintetek mire számitsak? megkér azértvagy felejtős ? tőle nem akarom kérdezgetni mert nem akarom h ugy érezze h rá akarom kényszeriteni.

2014. ápr. 14. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

sőt, a családi lánykéréskor fel kell ajánlania három disznót, 15 kacsát, 10 mázsa búzát is érted


istenem, a sok modernkedő miért nem tud modernül élni és gondolkodni is?!

2014. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi 17 évvel ezelőtt beballagtunk az üzletbe, megvettük a gyűrűket és felhúztuk egymás újjára. Aztán hazamentünk és megmutattuk. Ennyi, minek ebből ekkora ügyet csinálni.. Neked kell vele élni majd..
2014. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

első :D


nézd kérdező, igazából úgy kellene a leánykérést megejtenetek, ahogy ti szeretnétek, mert ez elsősorban kettőtökről szól, nem pedig anyu-apu kívánságműsora.

persze létezik az a szokás is, amiről anyukád beszél, de ez nem kötelező, főleg ha a párod nem akar kisebb közönség előtt szerepelni. Nyugodtan megkérheti a kezed kettesben, aztán pedig bejelentitek, mindenki örül, sőt, utólag akár kérheti apukád beleegyezését/áldását, de ezt se kell ilyen ceremónia szerűen. És legfeljebb csináltok egy ünneplős ebédet/vacsorát, ahol ott van mindkét szülő.

egyébként pedig ha 28 évesen azért nem kéri meg a kezed, mert "anyós" már előre kikötötte, hogy szeretné a műsort, akkor arra nem tudok mit mondani, legyen férfi, álljon a sarkára és kérje meg úgy a kezed, ahogy ő szeretné.

2014. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"megkér azértvagy felejtős ?"


Hát, kérlek, ha ennyi "macera" láttán máris feladja, akkor naaagyon komolyak lehettek a szándékai. :D


Ez a véleményem, s ezen nem változtat az, hogy hülyeségnek tartom, hogy a lány apjától is megkérjék a lányt. Bár te még elég fiatalka vagy, lehet, ezért is ragaszkodnak hozzá a szüleid.

2014. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ballagsz el az iskolából, egy normális mondatot sem bírsz leírni, de házasodni akarsz? Te tudod...
2014. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. kedves utolsó! igen 20 évesen ballagok mert 5 évfolyamos gimnáziumi tagozaton végzek (amugy kitünö eredménnyel).sajnálom ha a mondataim számodra érthhetetlenek telefonrol gépeltem igy lehetséges hogy elgépeltem vagy néha nem irtam ki az ékezeteket de nem hiszem hogy ettől érthetetlenek a mondatok.ja és nem házasodni akarok csak arról van szó hogy megfordult a fejemben az eljegyzés.ez anmyira gáz?
2014. ápr. 14. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Jézusom tedd helyre anyádat :D Nekem akarna ilyen eljegyzési borzalmat rittyenteni inkább titokban tartanám :D mi az,hogy kell? Semmit sem kell amit te meg a barátod nem akartok.

21/L

2014. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazából anyukám sem megparancsolta hanem hümmögött hogy hát a párom szüleinek is itt kéne lenni mert h ez családi esemény és hogy néz ki h csak az én családom van ott.tudom van benne valami igazsag de mi ezt az egeszet ugy kepzeltuk el h csak mikor kettesben vagyunk megkér utánna mindenkinek elmondjuk de nem akartunk semmi ilyen felhajtást eljegyzési ebéddel meg stb.
2014. ápr. 14. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
úgy csináljátok ahogy neket jó. Kérje meg a kezed valamikor, aztán bejelentitek a szülőknek. Majd valamikor azért érdmes egy közös családi ebédet, vacsit tartani, már csak azért, hogy a szülők megismerkedjenek egymással. Amúgy meg igen, gáz. Eljegyzést akarsz, de házasodni nem? Így mi az értelme?
2014. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik föl, hogy különben félreértésen alapul maga az eljegyzés is?
2014. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!